Masz konto? Rejestracja

FFA PRZENIESIONE >kliknij<

DD2 PRZENIESIONE >kliknij<


Wątek zamknięty 
Rezygnacja

Dev

#1

Witam,

Jako, że sprawy mają się jak się mają, składam w dniu dzisiejszym oficjalną rezygnację ze stanowiska jakie pełnię. Reprezentowałem sobą ten serwer, przyciągnąłem na niego wiele osób i nie chcę, by te osoby patrzyły na mnie z perspektywy dokonań jakie miały ostatnimi czasy miejsce. Nie będę reprezentował serwera, gdzie rozdaje się posady za gówniany filmik który potrafi byle gimnazjalista wykonać w darmowym kreatorze. BTW, ten film to mała antyreklama scs i reklama serwera konkurencji, ale co ja tam wiem, nie jestem specem od kinematografii upside Wracając - każdy z obecnych Adminów wykonał dłuższą i cięższą drogę by otrzymać to miano. Mam swoją godność i swoim imieniem pod tym się nie podpisuję.
Wiele się wydarzyło przez te kilka miesięcy upside Dziękuję za owocną współpracę całej Administracji, która zgodziła się wspomóc mnie w obowiązkach mimo tak sceptycznemu nastawieniu Kapitana. Razem odbudowaliśmy ten serwer gdy upadł po odejściu seby - jestem wdzięczny Duży uśmiech Nadal będziemy razem pykać w konstrajka na polskich serwerach, także nie żegnam się, lecz do zobaczenia Oczko

Rezygnacja wejdzie w życie dziś o północy, jeśli Kapitan nie naprawi swojego błędu.
Dev.


PS. Można to było zrobić jak człowiek, czyli albo nas poprosuić o taki film, albo przedstawić nam swój pomysł z tym gościem. A tak? Koleś wpada nikt nie wie skąd, zaczyna banować nie znając sytuacji, cytując paragrafy z regulaminu który już dawno winien być zmodernizowany, uważa się za boga, a nie potrafi się odezwać jak się go grzecznie o to prosi. Chyba nie dałeś admina graczowi bez mikrofonu? O tym że gracz ten ma 19h przegrane u nas na serwie, nie wspomne.
Ostrzeż

sl!wa

#2

Podpisuję się pod rezygnacją i także składam jeśli sprawy pozostaną w takim stanie. Jest to kopniak w dupe dla całej administracji.
Ostrzeż

HalucYn

#3

Podpisuje sie
 Jestem skrajnie pojebany, uczuciowy lecz nieczuły...
Ostrzeż

qaskader

#4

siema jestem nowy. O co chodzi o jaki filmik??
Ostrzeż

Ralph Demolka

#5

No też się podpisuje i tez składam rezygnacje
[Obrazek: i_am_legend_24881.jpg]
Ostrzeż

SwEetaŚnY

#6

Ja również składam rezygnacje , jeśli nic się nie zmieni .
Ostrzeż

smerf

#7

ehhh nie wiem nawet co napisac

Wiem na pewno, że pod losową administracją grał nie będę więc możecie mnie łapać na DW albo na GT awp
Ostrzeż

loczeg2133

#8

Ja tez rezygnuje, dziękuje za tak owocną i długą współpracę, żegnam i pozdrawiam upside
Loczeg z Alabamy
Ostrzeż

HalucYn

#9

Dobrze loczeg!!!

REZYGNACJA Z ADMINAAA
 Jestem skrajnie pojebany, uczuciowy lecz nieczuły...
Ostrzeż

cяαzү-αωρ

#10

jak wszyscy to i JA. rezygnuje.
Ostrzeż
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości