Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Rezygnacja

Dev

Witam,

Jako, że sprawy mają się jak się mają, składam w dniu dzisiejszym oficjalną rezygnację ze stanowiska jakie pełnię. Reprezentowałem sobą ten serwer, przyciągnąłem na niego wiele osób i nie chcę, by te osoby patrzyły na mnie z perspektywy dokonań jakie miały ostatnimi czasy miejsce. Nie będę reprezentował serwera, gdzie rozdaje się posady za gówniany filmik który potrafi byle gimnazjalista wykonać w darmowym kreatorze. BTW, ten film to mała antyreklama scs i reklama serwera konkurencji, ale co ja tam wiem, nie jestem specem od kinematografii upside Wracając - każdy z obecnych Adminów wykonał dłuższą i cięższą drogę by otrzymać to miano. Mam swoją godność i swoim imieniem pod tym się nie podpisuję.
Wiele się wydarzyło przez te kilka miesięcy upside Dziękuję za owocną współpracę całej Administracji, która zgodziła się wspomóc mnie w obowiązkach mimo tak sceptycznemu nastawieniu Kapitana. Razem odbudowaliśmy ten serwer gdy upadł po odejściu seby - jestem wdzięczny Duży uśmiech Nadal będziemy razem pykać w konstrajka na polskich serwerach, także nie żegnam się, lecz do zobaczenia Oczko

Rezygnacja wejdzie w życie dziś o północy, jeśli Kapitan nie naprawi swojego błędu.
Dev.

PS. Można to było zrobić jak człowiek, czyli albo nas poprosuić o taki film, albo przedstawić nam swój pomysł z tym gościem. A tak? Koleś wpada nikt nie wie skąd, zaczyna banować nie znając sytuacji, cytując paragrafy z regulaminu który już dawno winien być zmodernizowany, uważa się za boga, a nie potrafi się odezwać jak się go grzecznie o to prosi. Chyba nie dałeś admina graczowi bez mikrofonu? O tym że gracz ten ma 19h przegrane u nas na serwie, nie wspomne.
Ostrzeż

sl!wa

Podpisuję się pod rezygnacją i także składam jeśli sprawy pozostaną w takim stanie. Jest to kopniak w dupe dla całej administracji.
Ostrzeż

HalucYn

Podpisuje sie

Ostatnia godzina, powiedz, jesteś gotów na nią?
Czy Ciebie i Twych grzechów nie udźwignie Anioł?
a może Cie upuści i pierdolniesz z echem
za wyrządzone krzywdy pokryte uśmiechem!

Ostrzeż

qaskader

siema jestem nowy. O co chodzi o jaki filmik??
Ostrzeż

Ralph Demolka

No też się podpisuje i tez składam rezygnacje
[Obrazek: i_am_legend_24881.jpg]
Ostrzeż

SwEetaŚnY

Ja również składam rezygnacje , jeśli nic się nie zmieni .
Ostrzeż

smerf

ehhh nie wiem nawet co napisac

Wiem na pewno, że pod losową administracją grał nie będę więc możecie mnie łapać na DW albo na GT awp
Ostrzeż

loczeg2133

Ja tez rezygnuje, dziękuje za tak owocną i długą współpracę, żegnam i pozdrawiam upside
Loczeg z Alabamy
Ostrzeż

HalucYn

Dobrze loczeg!!!

REZYGNACJA Z ADMINAAA

Ostatnia godzina, powiedz, jesteś gotów na nią?
Czy Ciebie i Twych grzechów nie udźwignie Anioł?
a może Cie upuści i pierdolniesz z echem
za wyrządzone krzywdy pokryte uśmiechem!

Ostrzeż

cяαzү-αωρ

jak wszyscy to i JA. rezygnuje.
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości