Rezygnacja

Witam,

Jako, że sprawy mają się jak się mają, składam w dniu dzisiejszym oficjalną rezygnację ze stanowiska jakie pełnię. Reprezentowałem sobą ten serwer, przyciągnąłem na niego wiele osób i nie chcę, by te osoby patrzyły na mnie z perspektywy dokonań jakie miały ostatnimi czasy miejsce. Nie będę reprezentował serwera, gdzie rozdaje się posady za gówniany filmik który potrafi byle gimnazjalista wykonać w darmowym kreatorze. BTW, ten film to mała antyreklama scs i reklama serwera konkurencji, ale co ja tam wiem, nie jestem specem od kinematografii upside Wracając - każdy z obecnych Adminów wykonał dłuższą i cięższą drogę by otrzymać to miano. Mam swoją godność i swoim imieniem pod tym się nie podpisuję.
Wiele się wydarzyło przez te kilka miesięcy upside Dziękuję za owocną współpracę całej Administracji, która zgodziła się wspomóc mnie w obowiązkach mimo tak sceptycznemu nastawieniu Kapitana. Razem odbudowaliśmy ten serwer gdy upadł po odejściu seby - jestem wdzięczny Duży uśmiech Nadal będziemy razem pykać w konstrajka na polskich serwerach, także nie żegnam się, lecz do zobaczenia Oczko

Rezygnacja wejdzie w życie dziś o północy, jeśli Kapitan nie naprawi swojego błędu.
Dev.

PS. Można to było zrobić jak człowiek, czyli albo nas poprosuić o taki film, albo przedstawić nam swój pomysł z tym gościem. A tak? Koleś wpada nikt nie wie skąd, zaczyna banować nie znając sytuacji, cytując paragrafy z regulaminu który już dawno winien być zmodernizowany, uważa się za boga, a nie potrafi się odezwać jak się go grzecznie o to prosi. Chyba nie dałeś admina graczowi bez mikrofonu? O tym że gracz ten ma 19h przegrane u nas na serwie, nie wspomne.

Podpisuję się pod rezygnacją i także składam jeśli sprawy pozostaną w takim stanie. Jest to kopniak w dupe dla całej administracji.

Powiedzieć, co się myśli, jest czasem największym szaleństwem, a czasem najwyższą sztuką.

Podpisuje sie

Jestem skrajnie pojebany, uczuciowy lecz nieczuły...

siema jestem nowy. O co chodzi o jaki filmik??

No też się podpisuje i tez składam rezygnacje

[Obrazek: i_am_legend_24881.jpg]

Ja również składam rezygnacje , jeśli nic się nie zmieni .

ehhh nie wiem nawet co napisac

Wiem na pewno, że pod losową administracją grał nie będę więc możecie mnie łapać na DW albo na GT awp

Ja tez rezygnuje, dziękuje za tak owocną i długą współpracę, żegnam i pozdrawiam upside

Loczeg z Alabamy

Dobrze loczeg!!!

REZYGNACJA Z ADMINAAA

Jestem skrajnie pojebany, uczuciowy lecz nieczuły...

jak wszyscy to i JA. rezygnuje.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości