Masz konto? Rejestracja

FFA PRZENIESIONE >kliknij<

DD2 PRZENIESIONE >kliknij<

Wątek zamknięty 
Rezygnacja

karpan45

No to jakaś totalna kicha.. Wszyscy graja na serwie zapraszają ludzi, chca jak najlepiej wykonać swoje obowiązki w adminowaniu, a tu wbija jakis typ ktory ma 19h na serwerze. Zaczyna banowac ludzi i sypie paragrafami z regulaminu.. To jest dla mnie śmieszne i zarazem żałosne. Typek zrobił poradnik który sie obrabia kilka sekund w najgorszym programie i za to dostał dożywotnio admina? Dlaczego my mamy miesiac w miesiąc płacić a on ? To jest jak dla mnie niesprawiedliwe.
P.S o poradnik mogłeś napisać na forum i nie bylo by problemu siadlo by sie na vegasie i zaraz by był.

Jak się nic nie zmieni to ja tez podziekuje za taka współpracę.
To jest moje zdanie ale czytajac co tu wszyscy pisza to nie wydaje mi się że tylko moje. 3maj się
"Wolę żeby mnie nienawidzili za to jaki jestem, niż kochali za to jaki nigdy nie będę."
Ostrzeż

Degustator

Bardzo niezrozumiałe, nie fair wobec innych. Mam nadzieję, że zaczniesz dostrzegać to co robili dla dobra serwera inni przez wiele czasu, niż ktoś co zrobił to w kilka godzin. Rozumiem chłopaków i osobiście sie pod tym podpisuję!
Ostrzeż

kapitan

Fiqoo płacił za admina, tak jak reszta. Miał on udział w tworzeniu serwera jak i tego poradnika.W dniu dzisiejszym odbieram prawa administratora userowi fiqoo. Nie wiedziałem, że zrobi się z tego taka drama. Jeśli ktoś się poczuł niesprawiedliwie potraktowany, to przepraszam.
Ostrzeż

Marsiu

Ja mam swoje zdanie i go nie zmienie. Rezygnuje z admina. Nie mam zamiaru go przedłużać. Odebrales mu prawa administratora? Czemu? Przeciez ten filmik to kozak sztoss. Płacil za admina? Kiedy? Jak ma 19h na serwerze? Oplacaloby mu sie? Watpie. Jaki mial udzial w tworzeniu serwera? Poradnik? To bardzie promowanie chociaz w tym przypadku to odstraszanie. Nie wierze Ci ale to tylko moje zdanie. Grac na serwerze bede gral bo naprawde sa spoko ludzie. Pozdrawiam upside

Nokia120

Siema popieram was wszystkich że zrezygnujecie z admina jak kapitan daje takim admina co nie mają zielonego pojęcie a jeszcze nawet nie zabezpieczy tego serwera co odpały biegają jak chcą nawet teraz są na serwerze a admina już nikt chyba nie ma bo wszyscy zrezygnowali a za nie długo to odpał przejmie cały serwer pozdro kapitan
Ostrzeż

Rajder 2jz GTE

też się podpisuje i tez składam rezygnacje
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła sie nie ulęknę.
Ostrzeż

kapitan

Coś mi się wydaje,że szukaliście tylko pretekstu. Szkoda,że rezygnujecie, no ale nie będę was trzymał na silę. Dzięki za współpracę.
Ostrzeż

sl!wa

Nie szukaliśmy, skoro sytuacja zażegnana to mamy zamiar zostać o ile nie masz innych planów w naszym kierunku.
Ostrzeż

kapitan

Miałem na myśli Rajdera i Marsiu
Ostrzeż

Rajder 2jz GTE

Jak sie dołączyłęm co do tematu
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła sie nie ulęknę.
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości