Masz konto? Rejestracja

FFA PRZENIESIONE >kliknij<

DD2 PRZENIESIONE >kliknij<

Wątek zamknięty 
Rezygnacja

Ralph Demolka

Wiec Rajdem zostaje
[Obrazek: i_am_legend_24881.jpg]
Ostrzeż

Rajder 2jz GTE

już za pózno bo kapitan zabrał adma a ja tylko byłem solidarny spoko
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła sie nie ulęknę.
Ostrzeż

Ralph Demolka

no Kapitan, Rajderowi chodzi o to, że jak nie odbierzesz praw temu Fiqoo to on rezygnuje. A tak to zostaje jako admin.
Ostrzeż

Marsiu

(27-Kwi-2017, 19:01)kapitan napisał(a): Miałem na myśli Rajdera i Marsiu

To nie jest żaden pretekst. Nie gram teraz w CSa często czasami wejdę więc admina i tak bym nie przedłużył bo mi się nie opłaca ale skoro każdy tutaj z administratorów starał się o tą posadę, a ty dałeś typowi admina za 19h na serwerze i 1 filmik "promujący" to coś tu nie tak. Jak 3/4 adminów miała zrezygnować obsrałeś się i ogarnąłeś ze popełniłeś błąd dobrze. Ale kto wie czy nie popełnisz następnego ? upside

AWPierdol_chcesz?

racja!
"Jeśli nie masz po co żyć, znajdź coś w imię czego gotów byłbyś umrzeć." 
Ostrzeż

Iwan

Awp skoro chodzi o cb to krótko.... Kto wgl Ci dał adma i za co ? Mówiac szczerze to większego bota w roli adma nie widziałem Duży uśmiech Zero ogara xd

Zresztą wszyscy się nadajecie do wyjebania Język Proponuje Serwer przejebać na steam i nie bedzie problemów z odpałami xd Gdybym chciał to w ciągu 2 dni cała administracja tego serwa poleciałaby w penis xd Bo Żaden z admów nie przestrzega regulaminu. Kapitan proponuje Ci wejść w ciągu tyg na FFA sam zobaczysz xd To co się tam dzieje to jest kurwa poezja ULICY!!!

W sumie to nie, bo na ulicy sie tyle nie dzieje co na tym serwie... Tylko robić spc i wrzucać demka.... np: Gra odpał a admin gra sb bez niczego... Co to kurwa ma być ? Juz nie bede pisał po nickach ale to jest kurwa nie do przyjęcia chyba co ?
Ostrzeż

Ralph Demolka

Iwan, ale teraz mówisz o sobie? Bo dokładnie to.samo robiłeś
Ostrzeż

Degustator

Ktoś jest tutaj za bardzo urażony najwidoczniej. Teraz na każdym kroku będziesz mówił jak jest źle? A powiedz z ręką na sercu ile Ty dobrego zrobiłeś? Nie pomijając banow z "dupy" i tego, że nawet raz nie użyłeś mikrofonu będąc rzekomym adminem. Wiele razy do Ciebie mówiłem, pisałem... To lepiej wykorzystać rtd przysługujące z roli admina i łapać fragi. Tyle ode mnie
Ostrzeż

Ralph Demolka

Iwan chcesz, to możesz złożyć skargę, ale nie ogółem tylko wpisz który admin, a nie piszesz ogółem
Ostrzeż

Dev

Dowody Iwan, dowody, bo krzyczeć głośno każdy potrafi :upside
Dlaczego siedziałeś cicho mając admina, a gdy go straciłeś zacząłeś szczekać jak zraniony kundel? 
Nie spamuj jeśli nie masz żadnych konkretów. Twoje wpisy robią się śmieszne. Taka nagonka na innych chłopców z piaskownicy bo się z tv nie bawią i ci babkę z piasku zburzyli.
Więcej luzu w życiu polecam, bo od spinania dupy w końcu homoroidow się nabawisz
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości