Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Rezygnacja

Ralph Demolka

Dzisiaj jak wejdę na server i będę się twardo trzymał regulaminu to może z 10osob na serverze zostanie, a zwłaszcza za pkt
16.Oskarzenie Grazcza o Czity bez dowodow rowna sie banem do 7Dni .
17.Naklanianie graczy do RTV typu ( dziala wam rtv bo mi nie ) rowna sie Banem do 3dni.
- wchodzenie pod respa przeciwników podczas rozgrzewki
- raszowanie przed upływem 30s od rozpoczęcia rundy

No to chyba jednak tylko admini zostaną w grze lub sam będę
[Obrazek: i_am_legend_24881.jpg]
Ostrzeż

Dev

Pytanie do kapitana, czy jest na to zgoda? Bo moim zdaniem to jedynie zaszkodzi serwerowi. No ale skoro sami gracze się tego domagają, to możemy zacząć sztywno trzymać się regulaminu jak w wojsku. Sam wejdę na pół godziny na specta I zbanuje co najmniej pół serwera już w rozgrzewce, a drugie pół samo wyjdzie i pójdzie do konkurencji. Tak mamy robić?
Ostrzeż

karpan45

Iwan jestes śmieszny ;D Przenieść serwer na steam i nie bd odpalow haha Duży uśmiech Grałes wgl kiedys w cs na steamie ? Tak jest kolego jeszcze wiecej odpalow niz na cs ns upside Mówisz 2 dni i wszystkich wywalasz a co ty "władca wszechmogący" ?
"Wolę żeby mnie nienawidzili za to jaki jestem, niż kochali za to jaki nigdy nie będę."
Ostrzeż

kapitan

(05-Maj-2017, 09:13)Dev napisał(a): Pytanie do kapitana, czy jest na to zgoda? Bo moim zdaniem to jedynie zaszkodzi serwerowi. No ale skoro sami gracze się tego domagają, to możemy zacząć sztywno trzymać się regulaminu jak w wojsku. Sam wejdę na pół godziny na specta I zbanuje co najmniej pół serwera już w rozgrzewce, a drugie pół samo wyjdzie i pójdzie do konkurencji. Tak mamy robić?

Myślę, że najpierw warto ostrzec, banowanie połowy serwera nie ma sensu. W końcu na frekwencji też nam zależy, dlatego warto czasami pójść na kompromis.
Ostrzeż

Royal

Mam pytanie co do regulaminu, a konkretnie to chodzi mi o ten punkt taryfikatora banów:

Cytat:17.Naklanianie graczy do RTV typu ( dziala wam rtv bo mi nie ) rowna sie Banem do 3dni.

A wiec jest tu zmianka o namawianiu do rtv, ale czy chodzi tu tylko i wylacznie o "sposoby manipulacji", ktorych przykladem jest jeden z podanych w nawiasie czy tez o takie zwykłe luźne rzucenie sobie "wpiszcie rtv" również? xd
Ostrzeż

karpan45

Tak regulamin to regulamin upside
"Wolę żeby mnie nienawidzili za to jaki jestem, niż kochali za to jaki nigdy nie będę."
Ostrzeż

SwEetaŚnY

Zapytaj autora regulaminu upside
Ostrzeż

Łatek

Royal szczerze sam się nad tym zastanawiałem, patrząc na wzmiankę w nawiasie to chyba chodzi tylko o manipulację, ale patrząc przed to "nakłanianie" czyli chyba każda forma. Ten punkt sam sobie przeczy ;d
Kiedy umierasz - ciebie to
nie dotyka, to inni cierpią.
Tak samo dzieje się, kiedy
   jesteś idiotą.

Ostrzeż

Lena

Według mnie każda forma nakłaniania do rtv, tam w regulaminie jest umieszczony tylko przykład Oczko
Ostrzeż

Łatek

Fakt Lena tu się z Tobą zgodzę.
Kiedy umierasz - ciebie to
nie dotyka, to inni cierpią.
Tak samo dzieje się, kiedy
   jesteś idiotą.

Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości