Złota zasada

Halu potwierdzasz tym samym brak twojego obiektywizmu - dziękuję. Z Tobą widać też można jedynie się okopać - koni kraś na 100% nie.
Royal twoja dewiza byłaby bardzo słuszna przy większej ilości adminów nie powiązanych ze sobą i to bardzo logiczne podejście. Nie w sytuacji gdzie są 1-2 osoby decydujące, jednocześnie wywierające "presję" na pozostałych, widziałeś, aby gdziekolwiek wyrażona została opinia chociażby 5-6 adminów w ostaniach tematach? :)

Sprowokujesz mnie do dziecinnej dyskusji godnej twojego poziomu? Tkwisz w błędzie.
 
I nie będzie tyle opinii jak narazie, bo jest max 4adminow gdzie coś robi.

Blokować kontakt poza forum? Można powiedzieć na coś jest założony ts servera,są sytuacje której nie idzie opisać tylko trzeba powiedzieć. Mówisz, że oskarżony ma pierwszy się wypowiedzieć, no chyba nie, już nie raz Ci pisałem, że oskarżenia były z kogoś winy, wiec winowajca tej sytuacji wytłumaczył zaistniałe oskarżenia

[Obrazek: i_am_legend_24881.jpg]
 
Ralph sytuacja, która ostatnio miała miejsce jest raczej z tych najbardziej groteskowych - z resztą już Ci pisałem, że twój błąd nie wykluczał w żaden sposób złamania regulaminu (czego dobrze jesteś świadomy). Rozumiem w takiej sytuacji, że "konsultacje" z oskarżonymi, poza forum zawsze będą wskazane - więc mało komu zależy tutaj na egzekwowaniu jakichkolwiek zasad zapisanych w regulaminie, widać ważniejsi są "przyjaciele"...
Wiecie jakie momenty są najlepsze? Gdy admin pisze przy rozpisanym demku: "Ta akacja o niczym nie świadczy.", zanim oskarżony powie be lub me, odniesie się w jakimkolwiek najmniejszym stopniu już ma gwarancję "wolności", mam wtedy jeszcze większy ubaw z komizmu sytuacji.

PS Admini wzbraniają się przed czymś co w praktyce powinno ułatwić im działanie - imponujące podejście Duży uśmiech

Sprowokujesz mnie do dziecinnej dyskusji godnej twojego poziomu? Tkwisz w błędzie.
 
Mój błąd wykluczal. Zrozum to w końcu, że zostaw oskarżony przez mój błąd. I tyle koniec tej rozmowy

[Obrazek: i_am_legend_24881.jpg]
 
Temat nie jest o sytuacji z Mulą tylko o propozycji małej zmiany. Zbędne emocje niczego nie zmieniły, nie mam nic do dodania, dziękuję.
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości