Serwer

Siema. Komenda !medic która powinna być dostępna dla vipów i adminów jest dostępna dla (?) nikogo... Na tyle graczy jest np 6 map mg gdzie pisałem żeby Seba dodał ale nie dodał... Miał dodać !admin_sounds dzisiaj żeby umilić grę na mapach bh, mg, ew. surf ale nie dodał..., map jest za mało jak na taką ilość graczy... Nwm zróbcie z tym coś bo ten serwer ma taki potencjał którego nie wykorzystujecie. Dziękuję za uwagę.
 
Marsiu popieram cie w 100% procentach z tym co napisałeś. Bo to prawda bo dużo razy Seba pisał że doda admin_sounds i nie ma a na bh to nawet muzy nie i na surfach a kilku graczom lepiej się gra przy muzyce Oczko Takie info
 
(22-Sie-2017, 21:18)ρєяfє¢т # B@rteqq napisał(a): Marsiu popieram cie w 100% procentach z tym co napisałeś. Bo to prawda bo dużo razy Seba pisał że doda admin_sounds i nie ma a na bh to nawet muzy nie i na surfach a kilku graczom lepiej się gra przy muzyce Oczko Takie info

Skąd ja to znam xD
 
(22-Sie-2017, 20:04)scarlxrd napisał(a): Siema. Komenda !medic która powinna być dostępna dla vipów i adminów jest dostępna dla (?) nikogo... Na tyle graczy jest np 6 map mg gdzie pisałem żeby Seba dodał ale nie dodał... Miał dodać !admin_sounds dzisiaj żeby umilić grę na mapach bh, mg, ew. surf ale nie dodał..., map jest za mało jak na taką ilość graczy... Nwm zróbcie z tym coś bo ten serwer ma taki potencjał którego nie wykorzystujecie. Dziękuję za uwagę.

Serwer stoi zaledwie 2 tygodnie, dopiero co uporaliśmy się z crashami serwera. Wszystko w swoim czasie, podajcie dokładne nazwy map, jakie chcecie zobaczyć.

 
bhop_monster_jam
deathrun_ deluxe_beta
mg_saw_rfix_64v
mg_invisibleman_final
surf_4fun
surf_vegetables
surf_animals
i jakieś mapy ka_soccer
 
(23-Sie-2017, 14:27)scarlxrd napisał(a): bhop_monster_jam
deathrun_ deluxe_beta
mg_saw_rfix_64v
mg_invisibleman_final
surf_4fun
surf_vegetables
surf_animals
i jakieś mapy ka_soccer
mg_saw_rfix_64v już jest,  ale tylko z poziomu admina
 
Ja bym preferował mapy piratewars, ka_soccer i jail_lego :))

[Obrazek: 2iw7t6p.jpg]
 
^ eLWuGie ale Ty masz perma, więc?
 
(05-Sty-2018, 23:01)Roxi napisał(a): ^ eLWuGie ale Ty masz perma, więc?

On ma Ub  :) , Sam pisał o UB.
 
(05-Sty-2018, 23:04)SłaWomiR napisał(a):
(05-Sty-2018, 23:01)Roxi napisał(a): ^ eLWuGie ale Ty masz perma, więc?

On ma Ub  :) , Sam pisał o UB.

Nie ma UB. Odpalił się i sam się przyznał do tego...

Mozna zamknąć temat żeby spamu nie było?
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości