Konkurs - Film YT

Witam
Ogłaszam pierwszy oficjalny konkurs na stronie SourceCS.pl. 

Co trzeba zrobić by wziąć w nim udział?
1. Należy nakręcić film promocyjny gry Counter Strike Source Non Steam. Przy okazji pokazać grę na naszych serwerach. Film ma zachęcić ludzi do gry w tę wersję Counter Strike.
Nie ma głównych wytycznych,  najlepiej jakby trwał on w granicach 3-6 minut.
2. Gotowy film wrzucić na serwis Youtube.pl. W tytule filmu proszę napisać swój nick z serwera + frazę Serwery CS Source. W opisie filmu proszę umieścić link do forum czyli http://sourcecs.pl. Następnie proszę o wysłanie filmu do mnie po przez gg:13828110/mail:admin@sourcecs.pl lub wiadomość prywatną.

Nagrody

- 1 miejsce - Przelew o wartości 50zł (jeśli ktoś nie ma konta bankowego, mogę wysłać pocztą)
- 2 miejsce - Vip/Admin - 3 miesiące na dowolnym serwerze (admin po zaakceptowanym podaniu)
- 3 miejsce - Vip - 1 miesiąc na dowolnym serwerze

Koniec Konkursu - 30.09.2017

Żeby konkurs się odbył muszę otrzymać minimum 3 filmy, spełniające wymogi. Admini też mogą brać udział. Ostatniego dnia wybiorę wg. mnie najlepszy film. 

Zorganizowałem taki konkurs, aby zachęcić większe grono ludzi do gry w CS:S non steam. Najlepszy film zamierzam rozpowszechnić między innymi na forach CS 1.6, aby gracze przerzucili się na nowszą wersję Counter Strike. Nie każdy wie, że jest możliwość gry Online w CS:S za darmo.

Pytania możecie zadawać  w tym wątku.

Pozdrawiam

To kapłan powinien wygrać :/ Nagrał juz z 5 filmików jak czituje na tym serwerze XDDD

[Obrazek: file.html]

Jakby filmy miały zniechęcić do gry na naszych serwerach, to rzeczywiście kapłan byłby tutaj faworytem.

Wezme udzial! Tylko zna ktos jakis fajny program do 'nagrywania ekranu'?

Fraps, mi nagrywał max z 30 sekund ale nie wiem czemu xD Ale program jest calkiem ok

[Obrazek: file.html]

Dobra 30s wystarczy XD

Polecam biedacam ale jak to ma być dobry program to fraps mi się z nim najlepiej pracowało

polecam obs :)

fraps w darmowej wersji nagrywa jedynie przez 30s, oraz jest bardzo zasobożerny, przez co filmy wychodzą w słabej jakości, chyba że masz porządny kombajn.
Polecam BandiCam

w sumie ja juz mam nagranyXD jutro wysle kapitan
ale tak btw,dostales juz jakis?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości