Rude wredne
No to z Archi i Marsiem akurat bylo dla beki ;Oczko
Tak sie składa, że oglądałem to demko i nie widziałem nic dziwnego ale wiesz dlaczego ? Bo kurwa tam grał bez wh :Duży uśmiech
Pamiętasz sytuacje gdy wszyscy bronili Marsia i Archibalda bo niby byli czyści ? No to teraz jest podobnie z Toba i Ristore, Teraz to Wy zachowujecie sie tak jak wtedy Dev - nie widział niczego dziwnego w ich grze bo nie dostrzegał istotnych szczegułów.Ja już więcej sie na ten temat chyba nie bedw wypowiadał bo widze, że to nie ma najmniejszego sensu.

No tak tak dalej brnijcie w swoja prawde Oczko

Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro

Nie chce sie wywyzszac, ale wlasnie tych szczegolow dostrzegamy wiecej, dlatego nie dostanie bana
48300- w idealnym momencie włącza celownik, najeżdza sobie na gościa...

69400 - skan po modelu. SKONT WIEDZIAŁ?!?!?!

69900 - OMG OMG !!! dajcie prendkoźć pinć precent i zobaczcie jak IDEALNIE WCELOWANY JEST W MODEL POSTACI XD DDDDD A POTEM ZOBACZCIE JAK UKRYWA WUHA I STRZELA OBOK?!!? HAH BUSTED

no kurwa szanujmy się, Ja napisałem 3 akcje ale taki pako by napisał z tej mapy rozprawke. Zrozumcie wreszcie, że koleś jest po prostu lepszy od was. Sugerowanie, że nie grał na wh na inferno, grając identycznie zachowawczo, robiąc 40 fragów i najezdzajac na modele przez sciane...

Koleś ma muwment szwecja, potrafi robić fast switcha broni co raczej 95 % serwera nawet nie wie o co w tym chodzi, zna mapy, wie gdzie skanować. No co ja się bede powtarzał. Nagrał wam filmik chyba z każdej możliwej perspektywy i generalnie każdy już powiniene zamknąć morde. Tyle wystarczy. Gracz Rude wredne czysty.

Pozdrawiam,
Emil
"Słuchaj, Stasiu! Śmiercią nie wolno nikomu szafować, ale jeśli ktoś zagrozi twej ojczyźnie, życiu twej matki, siostry lub życiu kobiety, którą ci oddano w opiekę, to pal mu w łeb, ani pytaj, i nie czyń sobie z tego żadnych wyrzutów."
Ty do mnie sie nie sap od tego jestem zeby rozpisywac .. a ty od tego zeby to sprawdzac koleszko
Po co to dalej ciągnąć skoro połowa jest za połowa przeciw, pewnie i tak nie dostanie bana

Ty jestes powazny? Sam sobie caly czas zaprzeczasz. Skoro my mamy sprawdzac czy miales racje, to juz dawno to zrobilismy - oczywiscie jej nie miales, ale caly czas brniesz w swoje przekonanie, tak samo jak halucyn czy tez linux.
Jestescie przekonani, ze byl odpalony i juz nie potraficie zmienic zdania mimo wielu argumentow, czy tez dowodow. Znowu bedzie smieszna nagonka, jacy to my zli jestesmy #devwroc #ralphwroc
Nikt nie mowi ze jestescie Zli tylko po co na mnie wsiada ?

Ty jestes powazny? Sam sobie caly czas zaprzeczasz. Skoro my mamy sprawdzac czy miales racje, to juz dawno to zrobilismy - oczywiscie jej nie miales, ale caly czas brniesz w swoje przekonanie, tak samo jak halucyn czy tez linux.
Jestescie przekonani, ze byl odpalony i juz nie potraficie zmienic zdania mimo wielu argumentow, czy tez dowodow. Znowu bedzie smieszna nagonka, jacy to my zli jestesmy #devwroc #ralphwroc
[/quote]

No to tak samo jak Ty i Riatore... jestescie przekonani, ze jest czysty i nie potraficie zmienic zdania... No kurwa mac co to za kabaret odpierdalasz kolego, argumenty ? dowody ? To ze nagral telefonem jak gra jest dla Ciebie dowodem? No nie badz smieszny

Otwórzmy okno niech wleci tu troche sprawiedliwości

Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro

Skarga odrzucona, te demka nie są wystarczającym dowodem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości