Propozycja mapy.
#1
1. Moja propozycja to dd2 inverted. Widziałem ją na serwerze FFA i muszę przyznać, że można się nieźle zakręcić. Na pewno będzie urozmaiceniem dla obecnego mapcycle-u.


2. Kolejna propozycja wiąże się z usunięciem greena, na którym FPS-y spadają u większości graczy diametralnie. Osobiście też to odczuwam. Na innych mapach spokojnie osiągam 250-350, a na greenie zawsze mam poniżej 100. Osobiście mam dosyć mocny laptop, ale pisząc ten punkt mam na uwadze innych graczy, którzy głośno pomstują, gdy ich gra przestaje być komfortowa.

3. Jeśli admin zmienia mapę zdarza się, że pojawia się night zamiast night-fix-a. Osobiście uwielbiam ten telefon na respie CT (co zresztą można usłyszeć, gdy doń dobiegam - na pewno wielu graczy kojarzy jak przy nim skaczę i próbuję odebrać). Chciałbym zapytać, dlaczego ta mapa nie jest na stałe w mapcycle-u. Czy są technikalia, które ją dyskwalifikują? Jakieś konkretne bugi, skany? Na pewno z jakiegoś powodu została wycofana i dlatego gramy fix-a. Pozwólcie mi, proszę, zrozumieć.

4. Jeszcze jedna propozycja (skoro już gadam o tym night). Night-br lub sundown. Tylko to są propozycje bardzo odważne. Nie wiem czy graczom się to spodoba. Ale przy nich wreszcie noktowizor zacznie mieć prawdziwy sens. Spójrzcie na screeny i oceńcie.
night-br: 
sundown: 

Mam jeszcze kilka pomysłów, ale to może do późniejszej dyskusji.

Pozdro
fizek

PS Wiem, że forum nie jest zbytnio oblegane przez graczy. Żebyście mieli jak najwięcej respondentów, proponowałbym zaangażować adminów, żeby robili ankietę na serwerze o jakichś strategicznych godzinach (o ile chcecie zapytać graczy, co sądzą o wprowadzeniu nowej mapy lub nowych map przed postawieniem ich przed faktem dokonanym). Ze swojej strony, mogę polecać to forum, gdy jestem na serwerze.
#2
jak zwykle dust......
#3
 ›  
a co ma byc jak nie dust na only dd2?
#4
aha, slepy jestem
#5
Jestem za
#6
1.DD2 inverted super mapa na tak.
2.Nie ukrywam ze jak jestem na serwie i jest mapa green zmieniam ja na inna.
All na tak
#7
Mapa już jest i sie zgubiłem od razu Duży uśmiech
#8
Dużo było takich propozycji, niestety nikt kto mógł by to zrobić się tym nie interesuje
LOLKA KRĘCE PO TO MAM RĘCE
#9
Co do greena, jestem, również za usunięciem tej mapy Język


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości