Masz konto? Rejestracja

FFA PRZENIESIONE >kliknij<

DD2 PRZENIESIONE >kliknij<

Wątek zamknięty 
Odnośnie Zenka

Americus

Ładnie odwalacie maniane... 
Pierwszo banujecie go za Wh a później dostaje BANA na FORUM za "spama" bo domaga się od was zwrotu kosztów hahahaha aby tylko wszystko zamieść pod dywan... widzę że jego odwołanie też już zostało usunięte GRATULUJE załatwiania sprawy.
Ostrzeż

cheating

Nie wiem czemu twoj temat zostal usuniety, ale odpaliles. Nie masz szans na wybronienie sie, bo nawet nie probowales sie ukrywac.
A zwrot kosztow to chyba jakis zart XD
Ostrzeż

S.E.B.A

Trochę bezsensu domagać się zwrotu kasy za vipa po tym jak się odpalało upside
Ostrzeż

Grabarz

Zwrot kosztów xd.To jakbys kupil auto z gwarancją specjalnie w drzewo zajebal i chciał zwrot kosztów za auto xd smiesznie xd

Roxi

Jaki imbecyl
Ostrzeż

Grabarz

Ja rozumiem że to jakiś down ale dziewczynę tak wyzywać? nie ważne jak ona Ciebie ciśnie trochę godności jako mężczyzna powinieneś mieć ale widzę że tu same dzieci...

MULA

dajcie demko tego przegrywa na którym wpadl
Ostrzeż

Roxi

I on mysli ze mnie to boli X-D serio nie szkoda ci marnowac czasu na zakladanie kolejnych kont? 
Dajcie mape i date chetnie sie posmieje z tego
Ostrzeż

Cześć tu Sławomir

Czemu, ten post nazywa sie odnosnie zenka przeciez go nie dotyczy?
Ostrzeż

MULA

ty no nie wiem jak tam twoja szmaciura jebana zrogowaciala niedzwiedzica co sie kurwi pod mostem za wojaka i siada kurwa na butle od vanisha i kurwe w taczce pijana wozili po osiedlu wiesz o co chodzi mnie nie przegadasz bo mi sperme z paly zjadasz frajerze zrogowacialy frajerska chmuro penis ci na matule i jebac ci starego
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości