Walka z cheaterami

Jak zauważyliście mamy problem z cheaterami. Adminów jest zbyt mało, by o każdej porze pilnować tego przychlasta, który siedzi 24/h i cheatuje. Dlatego pomyślałem sobie,że przydała by się im pomoc. Każdy VIP, który chciałby pomóc nam w tej walce, niech napisze do mnie w wiadomości prywatnej lub gg: 13828110 
Proszę podąć nick, jaki serwer oraz hasło, które będzie mi potrzebne do zabezpieczenia waszego konta.
Ja przydzielę wam flagę, która umożliwi slayowanie lub banowanie odpałów. Jednocześnie informuje, że nadużywanie tej funkcji skończy się zabraniem flagi. Chciałbym,żebyście banowali/slayowali tylko pewnych cheaterów.

Ogólnie nie polecam banowania slay'e znoszą najgorzej, ja osobiście binduje sobie slay'a na nick odpała i na początek rundy wciskam "X" i proszę slay gotowy i możemy grać Duży uśmiech

(04-Lis-2017, 14:47)Grabarz napisał(a): Ogólnie nie polecam banowania slay'e znoszą najgorzej, ja osobiście binduje sobie slay'a na nick odpała i na początek rundy wciskam "X" i proszę slay gotowy i możemy grać Duży uśmiech

Nicki kur*y bedą zmieniać Język

Polecam banować tylko za aima :v

Od niedawna wchodzą na Cod'a szympansy z aim lockiem co nawet klasy nie wybiorą tylko z kosą biegają hahah kurw XDDDDDDDD

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości