Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Czy administracja powinna mieć rtd?

K@laSHNikov

Witamupside
Pewnie już za rozpoczęcie tego tematu będę miał u całej tutejszej władzyupside przerąbane ale wg. mnie admini na serwerze powinni być ogarniętymi graczami, którym nie powinna pomagać ruletka! Wiem, że płacicie za bycie adminem (powiedzmy, w niektórych przypadkach wspieracie serwer) ale posiadanie jeszcze kolejnego przywileju w postaci ruletki uważam za nie uzasadnione!!!
Postulat: dla VIP-a ruletka a admini niech radzą sobie sami, przecież jak wyżej wspomniałem to dobrze grający graczeupside
p.s. spodziewam się kolejnych baników za prawdę, którą pewnie niewielu miało by odwagę powiedzieć, ale co mam do straceniaupside 
Admin to wg. mnie dosyć poważna funkcja, którą się pełni nie dla własnej wygody tylko dla dobra serwera, ma którym gracie, z którym jesteście związani itp.
Może to górnolotne ale zawsze miałem takie zdanie o tej funkcji!!!
czekam na dyskusję i negacjęupside
pozdrawiam 
K@lach
Ostrzeż

cheating

Przy obecnej spolecznosci sourca, nie bedzie ogarnietych adminow.
Co do ruletki - mi to jest obojetne, ale dosyc slaby pomysl.
Ostrzeż

K@laSHNikov

(08-Lis-2017, 23:47)cheating napisał(a): Przy obecnej spolecznosci sourca, nie bedzie ogarnietych adminow.
Co do ruletki - mi to jest obojetne, ale dosyc slaby pomysl.

Pewnie i tak moje podanie w tym przypadku zostało by rozpatrzone negatywnieupside
ale złoże podanie w przypadku pozytywnego rozpatrzenia mojego postulatuupside
p.s. w społeczności ns-a jestem +- 8 lat a adminem też byłem trochę (może niektórzy mnie kojarzą)
pozdrawiam
Ostrzeż

Cześć tu Sławomir

kojarze cb chyba z DW, czy to nie ty byles?
Ostrzeż

IneS

Jestem za usunięciem ruletki... na 4funie psuje zabawe jeśli sb ktoś da rtd i wypadnie mu jakaś broń to zaczyna napierdalać na Mg/Dr/Bh itp Po prostu bezsensu
Ostrzeż

K@laSHNikov

(08-Lis-2017, 23:56)Cześć tu Sławomir napisał(a): kojarze cb chyba z DW, czy to nie ty byles?
Pewnie i dobrze kojarzysz ale nie będę tutaj reklamował czegoś co w tym momencie nie popieram! Ale serwery typu: 
Dziki Zachód czy pierwotna wersja lucypkow tam grywałemupside dla info
Pozdrawiam
Nie odbiegajmy od tematu
Ostrzeż

Roxi

Admini tacy jak dawniej Mariusz - nie szło mu nawet z ruletką, musiał się odpalić.
Mi to obojętne, czy mają !rtd czy nie. I tak mnie pewnie zabiją...xD
Ostrzeż

Ristore

ruletka może zostać, bardziej przesadzone dla mnie są podwójne skoki, 110 hp i tak dalej :v
MAKE SOURCECS GREAT AGAIN
Make Ristore smart again
Ostrzeż

rude wredne

Nie każdy, kto należy do administracji, gra "dobrze". Nie jest to potrzebne do bycia adminem. Potrzebny jest łeb na karku. Jeżeli myślałeś, że admina dostają tylko "dobrzy gracze", to najwidoczniej żyłeś cały czas w błędzie. Umiejętność grania w ogóle nie jest brana pod uwagę przy podaniach.

Ja np. zapłaciłem za vipa i admina. I co teraz? Mam mieć to zabrane bo gram troszkę lepiej niż inni?

(08-Lis-2017, 23:08)K@laSHNikov napisał(a): Pewnie już za rozpoczęcie tego tematu będę miał u całej tutejszej władzyupside przerąbane
p.s. spodziewam się kolejnych baników za prawdę, którą pewnie niewielu miało by odwagę powiedzieć, ale co mam do straceniaupside 
Weź rosół zjedz bo bredzisz głupoty.
[Obrazek: bMtmPtp.png]
Ostrzeż

...Pako...

Musze ci rudy przyznac racje co do tych adminow. ALe i tak bd sprzeczny w niektorych tematach z toba ...
A co do ruletki "Kałach : To jest nie realne wszyscy po to kupuja Vipa
Ja juz kiedys o AWP pisalem zeby byly 2 na team chociarz
No i niestety VIp by stracil na wartosci kumasz
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości