Masz konto? Rejestracja

FFA PRZENIESIONE >kliknij<

DD2 PRZENIESIONE >kliknij<

Wątek zamknięty 
Czy administracja powinna mieć rtd?

LokiecPieta

Przyznaj się Wariat Duży uśmiech Kape miałeś jak pisałeś wątek Duży uśmiech jak było innaczej to zle zemna Duży uśmiech
Ostrzeż

Grabarz

Ja lamie w te gre a admina mam Duży uśmiech ja nawet rtd nie uzywam czasami sobie wpisze Duży uśmiech najgorsze jest te 110 hp i jak z awp walniesz 109

K@laSHNikov

(09-Lis-2017, 00:32)Ristore napisał(a): ruletka może zostać, bardziej przesadzone dla mnie są podwójne skoki, 110 hp i tak dalej :v
Ristore podwójne skoki to  zwykłe legalne tekstury
Mario Brosupside

Rude nasz Paszo non steama upside vipusiuupside 
Do ciebie piłem ten rosółupside 
Ironiaupside oraz podgrzanie tematuupside
Dalej "dobrzy" gracze wiem utopiaupside ale kto mi zabroniupside 
Lepiej "poradniki" pisać jak wykrywać whupside 
"łeb na karku" w niektórych przypadkach "łeb na łokciu " upside albo na innych częściach ciała :upside
Aha jasne że bekę miałem pisząc to
I tak nic to nie zmieni! 
Pozdrawiam miłego dnia
Ostrzeż

Xeviaczek[PL]

wyjebcie to RTD psuje to klimat gry ! Zero realizmy ktis skacze 3m nad ziemia wskakuje na tekstury na ch*j to chyba tylko dla kasy 
Nie robcie patologii z tego serwera ! Takie rzeczy to na 4fun to jest ffa
Ostrzeż

Ziom_Periniom

Przy rozpatrywaniu podan na admina nie liczy sie czy ktos ogarnia gre tylko podejscie do ludzi a jezeli ktos dobrze gra to tylko +.
Co do podania na admina wydaje mi sie ze powinienes zlozyc podanie poniewaz faktycznie duzo razy mijalismy sie na roznych serwerach i doswiadczenie w byciu adminem posiadasz spore. U nas na martwej strefie tez dobrze ci szlo takze poinienes byc dobrym adminem.
Ostrzeż

fizek

@K@laSHNikov, skoro już musisz na siłę grać męczennika i podejmować za nas decyzje - dobrze. Masz rację, będę przeciwny jeśli złożysz podanie. Zaprezentowałeś najgorszy sposób wymuszenia na nas decyzji, poza tym poziom przekazywania myśli i budowania wypowiedzi jest u Ciebie przygnębiający.

"podwójne skoki to  zwykłe legalne tekstury"

- Nie masz o tym pojęcia. Sprawdź w słowniku znaczenie wyrazu "tekstura". Kłania się 5. punkt Regulaminu komentowania wątków.
Ostrzeż

AnalnyRozpychator

(08-Lis-2017, 23:47)cheating napisał(a): Przy obecnej spolecznosci sourca, nie bedzie ogarnietych adminow.
Co do ruletki - mi to jest obojetne, ale dosyc slaby pomysl.

Nie mierz wszystkich jedną miarą.
A co do rtd powinny zostać usunięte bronie na wszystkich mapach oprócz surfa bo tam to akurat różnicy nie ma.
A jeśli chodzi o skoki itd to chyba po to jest vip aby cos dostał za wspieranie serwera.
Ostrzeż

rude wredne

(09-Lis-2017, 08:46)K@laSHNikov napisał(a):
(09-Lis-2017, 00:32)Ristore napisał(a): ruletka może zostać, bardziej przesadzone dla mnie są podwójne skoki, 110 hp i tak dalej :v
Ristore podwójne skoki to  zwykłe legalne tekstury
Mario Brosupside

Rude nasz Paszo non steama upside vipusiuupside 
Do ciebie piłem ten rosółupside 
Ironiaupside oraz podgrzanie tematuupside
Dalej "dobrzy" gracze wiem utopiaupside ale kto mi zabroniupside 
Lepiej "poradniki" pisać jak wykrywać whupside 
"łeb na karku" w niektórych przypadkach "łeb na łokciu " upside albo na innych częściach ciała :upside
Aha jasne że bekę miałem pisząc to
I tak nic to nie zmieni! 
Pozdrawiam miłego dnia

Weź człowieku się wyśpij czy coś. Pisz jak każdy inny użytkownik, a nie próbujesz jakimiś wierszami pisać. Nie jest to śmieszne, ani mądre. Po prostu żenujące i ciężko się połapać o co Tobie chodzi.
[Obrazek: bMtmPtp.png]
Ostrzeż

OlaV

Ilości emotek powstydziłaby się kochająca para.

heinz

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości