Masz konto? Rejestracja

FFA PRZENIESIONE >kliknij<

DD2 PRZENIESIONE >kliknij<

Wątek zamknięty 
Czy administracja powinna mieć rtd?

K@laSHNikov

Dobra ostatni post dla tych, którzy nie zrozumieli moich skrótów myślowych!
Po pierwsze rozpocząłem ten temat widząc jak wielki gracz o nicku rude wykorzystuje fakt, że ma admina i jak się okazuje vipa, na mapce port w każdej rundzie ma podwójny skok, wskakuje na dachy albo w inne miejsca, gdzie nie ma normalnej możliwości wejścia, zabija sobie na lajcie pół przeciwnego teamu mając staty (w 10 rundzie) jak dobrze pamiętam +- 57:0. Wiele widziałem w tej grze ale wątpię w takie umiejętności! Pewnie na wh nie latasz ale np. na radarhacku, a taki czit jest niemal niemożliwy do wykrycia. Żałosna jest twoja wielka wola bycia najlepszym - ale może masz problem bo np. jesteś rudy i gnębili cię koledzy w szkole lub w gimnazjum! Jak jesteś uczciwy, tak jak wszystkim starasz się udowodnić to marnujesz się na ns! - tekst o Paszy był wg. mnie zasadny!
Po drugie "dobrzy gracze" miałem na myśli ludzi, którzy wcale nie muszą mieć porażających statów jak kolega powyżej tylko myślałem o tych, którzy grają w tą grę już od lat i widzieli i wiedzą o niej sporo!
Po trzecie wbitka o poradniku" jak wykrywać wh - widziałem taki temat u was i rozbawił mnie w ch.....!
Po czwarte "łeb na łokciu" to wbitka do admina, który mnie zbanował za skanowanie na crackhouse i nawet nie miał ochoty rozpisać demka, żeby udowodnić mi rzekome czity! Dzięki Cheating i Ristore dostałem ub!
Po piąte kolega o nicku fizek to niezły filozof, psychiatra, który w podaniu o admina pisał jaki to długo gra w tą grę, a nie zna potocznego określenia w cs-ie słowa tekstur - jak wspomniałem powyżej to miejsce gdzie nie ma normalnej możliwości wejścia bez np. tych skoków lub niedociągnięć niektórych mapek! 
Po szóste dla ciebie OlaV były te Emotki - podobno masz depresję więc chciałem cię choć troszkę rozbawić! a tylko 11 jest dozwolonych!
Po siódme szkoda mojego czasu na pisanie postów w sprawach, gdzie liczą się własne (tj. adminów) korzyści, a nie liczą się zwykli gracze czy też serwer!
Po ósme każdy Vip kupując coś powinien dostać od serwera ofertę, która go zachęci do jego kupienia - tutaj dyskusji nie ma! niech mają Bóg wie co!
Na tym zakończę moją żałośną wypowiedźupside, mam nadzieję że co poniektóre berlinki zrozumieją coś - choć i tak nie liczę na to!
temat uważam zamknięty!
pozdrawiam K@lach
brakuje mi tych starych czasów na ns-ie gdzie liczył się tylko sklii! Pozdrawiam Viesiuupside
Ostrzeż

vasco

Kałasz ma 100% racji, ale już z doświadczenia wiem, że nic się w tym kierunku nie zmieni. Tutaj grają inni ludzie, inna mentalność inne wszystko.. Kałach, mało kto tutaj rozumie, że admin jest od pilnowania porządku na serwerze, wielu nawet demka nie potrafi sensownie rospisać i zwalają wszystko na AC, a śmiało mogę powiedzieć, że AC tutaj to nie są kołki, to jeszcze trzyma jako tako tą serwerownie we względnym porządku. Source się skończył wraz z powstaniem tej "counter-strikowej Sodomy i Gomory", ogłupiona cała społeczność, która wydaje pieniądze na to żeby być od kogoś lepszym nie rozumie, że CS jest grą skillową i pompuje tą maszynkę do zarabiania pieniędzy napędzając ten chory program "Vip+".. Ale powiem wam, że ja ich po części rozumiem, bo np. dlaczego ja mam mieć 100hp, a on 110???, to nie fair. Ludzie zostali zaszczepieni tym kurewskim vip'em i niektórzy już nawet nie wyobrażają sobie gry bez tego co on daje.. Nnapisałem wcześniej - po części, bo sam nie wyobrażam sobie żebym kiedykolwiek miał kupić to, kolokwialnie mówiąc, gówno i grać tutaj gdyby nigdy nic, nie chodzi tutaj w żadnym wypadku o moje zaplecze materialne, poprostu wstydziłbym się grać z tym przywilejem. Zresztą nie chce mi się dogłębniej tego tłumaczyć, bo zapewne wdam się w dyskusje z jakimś śmiesznym adminkiem czy innym przedstawicielem "nowego porządku" i raczej zniszczę go ripostami, których zapewne nie zrozumie, bo sourca poznał w dniu kiedy zobaczył reklamówkę tej serwerowni i postanowił sobie go pobrać i oczywiście kupić niezbędnego do normalnej i przyjemnej rozgrywki VIPA. Może powiecie teraz, że ten tekst jest oklepany i brzmi banalnie ale - kiedyś było po prostu inaczej... Pozdrawiam Kałasznikova, fanów klasycznego cs'a i wszystkich tych, którzy myślą chociaż trochę podobnie do mnie upside

//edit no chyba czytamy sobie w myślach Pukawa Język
Ostrzeż

MOTHERFUCKER

zgadzam sie po czesci z @K@laSHNikov, lepiej nie bede dodawal nic od siebie bo i tak wiekszosc mnie juz chce stad wygonic Smutny

Ostrzeż

rude wredne

(09-Lis-2017, 23:08)K@laSHNikov napisał(a): Dobra ostatni post dla tych, którzy nie zrozumieli moich skrótów myślowych!
Po pierwsze rozpocząłem ten temat widząc jak wielki gracz o nicku rude wykorzystuje fakt, że ma admina i jak się okazuje vipa, na mapce port w każdej rundzie ma podwójny skok, wskakuje na dachy albo w inne miejsca, gdzie nie ma normalnej możliwości wejścia, zabija sobie na lajcie pół przeciwnego teamu mając staty (w 10 rundzie) jak dobrze pamiętam +- 57:0. Wiele widziałem w tej grze ale wątpię w takie umiejętności! Pewnie na wh nie latasz ale np. na radarhacku, a taki czit jest niemal niemożliwy do wykrycia. Żałosna jest twoja wielka wola bycia najlepszym - ale może masz problem bo np. jesteś rudy i gnębili cię koledzy w szkole lub w gimnazjum! Jak jesteś uczciwy, tak jak wszystkim starasz się udowodnić to marnujesz się na ns! - tekst o Paszy był wg. mnie zasadny!

Nie musisz mnie nazywać "wielkim" graczem, ale dzięki. Podwójny skok ma każdy inny vip i każdy inny admin, więc każdy może włazić na "na dachy albo w inne miejsca, gdzie nie ma normalnej możliwości wejścia, zabija sobie na lajcie pół przeciwnego teamu". Każda runda jest identyczna. Terro kampi na respie/ct raszuje od lewej strony. No, ale niech będzie to radarhack.
"Wola bycia najlepszym"? Zacytuj mnie, gdzie napisałem/powiedziałem, że chce być/jestem najlepszy. Nie obchodzi mnie rank - jest bo jest, nic na to nie poradzę. Przynajmniej inni gracze się cieszą, gdy zabiorą mi 20 punktów, za które nic nie ma.

Nic nie staram się nikomu udowadniać. Był jeden temat, skończył się i tyle. ??

"Po drugie "dobrzy gracze" miałem na myśli ludzi, którzy wcale nie muszą mieć porażających statów jak kolega powyżej tylko myślałem o tych, którzy grają w tą grę już od lat i widzieli i wiedzą o niej sporo!"  -  Też nie muszę mieć "porażających" statów, ale je mam. I co ja na to poradzę? Mam się dawać zabijać i nie strzelać do przeciwników? Wpisywać !resetscore (którego nigdy nie używam), żeby to nie wyglądało za dobrze? Nie łapie o co Tobie tutaj chodzi.

"brakuje mi tych starych czasów na ns-ie gdzie liczył się tylko sklii!" Skill? Dobre. Ty kaleczysz granie w csa nawet przy podstawach, jak np. rzucanie granatów w biegu.
Do reszty się nie będę odnosił bo jest to zwykła zaczepka.
[Obrazek: bMtmPtp.png]
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości