Masz konto? Rejestracja

Ankieta: Jesteś zainteresowany serwerem "mixowym" w naszej sieci ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
64.71%
11 64.71%
Nie
35.29%
6 35.29%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Pomysł -własny serwer "mixowy"

Passacior

Witam , 
jak wiadomo jest u nas sporo klanów , które muszą szukać serwerów do grania sparingów między sobą . Wpadłem na pomysł ( mam nadzieję , że już taki tutaj nie powstał ) aby stworzyć taki serwer u nas . Może być jakoś zabezpieczony hasłem , czy coś w tym stylu . Dwa klany , które są zainteresowane rozegraniem meczu między sobą piszą do np. @rude wredne , że chcą w  dniu xx.xx.xxxx o godzinie xx:xx rozegrać mecz i zostaję im udostępniony serwer np . na 3 rundy(3 mapy) . Można także rozgrywać tam jakieś turnieje klanowe , czy np. 1vs1 lub 2vs2 , a nagrodami mogłyby być np. darmowy vip na miesiąc itp . Według mnie pomoże to jeszcze bardziej rozreklamować naszą sieć .  
Jeśli coś takiego powstanie mogę być adminem , który będzie patrzeć na przebieg gry podczas takich wydarzeń.

Pozdrawiam 
Z góry dziękuje za wypowiedzi pod tym wątkiem .
Ostrzeż

Grabarz

Ja mam serwer przecież sparingowy Duży uśmiech mogę udostępnić

Ristore

Antycheat juz jest XD
MAKE SOURCECS GREAT AGAIN
Make Ristore smart again
Ostrzeż

Passacior

(17-Gru-2017, 22:41)Grabarz napisał(a): Ja mam serwer przecież sparingowy Duży uśmiech mogę udostępnić

No właśnie możesz udostępnić , a nie lepiej gdyby sieć miała własny ?
Ostrzeż

Grabarz

Po co wydawać kasę skoro mam serwer gotowy do grania ? Mogę udostępnić i już Duży uśmiech

Kaczka

(18-Gru-2017, 01:23)Grabarz napisał(a): Po co wydawać kasę skoro mam serwer gotowy do grania ? Mogę udostępnić i już Duży uśmiech

Wydawać kasę?  Sieć sama siebie utrzymuje upside pieniądze dobrze zainwestowane, dla graczy ;Oczko
Ostrzeż

Kar!

Gruda już reklamował również swój serwer na spary i mixy. Polecam odkopać z czeluści sourca Oczko
Ostrzeż

Kaczka

Najlepiej jakby w każdym klanie był admin serwera sparowego upside Wtedy na sparach on by mógł pilnować i by nikomu dupy nie zawracał Duży uśmiech
Ostrzeż

rude wredne

Najlepiej to by było, gdyby ludzie patrzyli na date, w której powstał temat i czy nie jest przypadkiem temat "tematem martwym".
[Obrazek: bMtmPtp.png]
Ostrzeż

Ristore

(04-Kwi-2018, 00:32)xdirex napisał(a): Najlepiej jakby w każdym klanie był admin serwera sparowego upside Wtedy na sparach on by mógł pilnować i by nikomu dupy nie zawracał Duży uśmiech

XD? Wystarczy Mix war  czy jak to tam sie zwie, 10 osób wchodzi daje rdy, odpala mixa, po mixie zmiana mapy, na chui admin
MAKE SOURCECS GREAT AGAIN
Make Ristore smart again
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości