Propozycja :D

Witam, otóż mam propozycję by zmienić 2 rzeczy  
na serwerze DD2:
Pierwsza to aby strzały swojego teamu przenikały,
często strzela mi ktoś w głowę gdy się wcelowywuje
co sprawia że celownik mi się zaczyna okropnie ruszać,także zdarza się taka sytuacja że ktoś nam wchodzi pod celownik i nie możemy zabić przeciwnika co skutkuje tym że przeciwnik zabiję 
Oby 2 graczy
Druga propozycja odnosi się bardziej do 2 serwerów by za BH był ban max na 24h bo permanentny to lekka przesada.

Jak dla mnie to BH powinno być ogólnie niekarane bo to jest skill, a nie program.

Ktoś kiedyś powiedział bardzo ważną i mądrą rzecz, cytuję:

"On nie "używa BH" bo to nie jest żaden program, to jest umiejętność której sam się uczysz. Porównywanie BH do aimbota jest tutaj bez sensu. Ja osobiście skakałem, skaczę i będę skakał, nic Wam do tego, nikt mnie nie będzie ograniczał."

No wiem właśnie,tylko potem naprzykład taki płaczek biskup się pruje.

Bh jest skillem owszem ale jest też exploitem source'a i golden source'a. Skutek uboczny w fizyce poruszania się. Regulamin go zabrania ale w przypadkach zauważalnego uzyskiwania przewagi nad graczami, jednak nie zostało to sprecyzowane. Co do długości bana to oczywiście, że permanentny to przesada, jeśli ktoś dostanie perma za bh to zmienie mu i tak na 1 dzień.

Pamietam czasy gdy zaczynał się ból dupy o skakanie na scrollu love Każdy serwer w każdym regulaminie dopisywał zakaz skryptów bh i scrola XDDDDDD

Też niei rozumiem jak można zakazać umiejętność w grze, której się można nauczyć. Sam nakurwiałem i uczyłem się skakać i potrafiłem połowe mapy skakać na scrollu
To jest tak samo jakby zakazać przybliżania z AWP bo ktoś za dobrze to robi. Od 2 lat nie mam scrola i skacze na spacji i nawet na tej śmiesznej spacji potrafie zrobić pare skoków.. to co? zakazujemy spacji? Czy zakazujemy skakania na serwerach?

Jeśli nie umiecie grać - nie grajcie.

PORA ZMIENIĆ REGULAMIN !

WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ KON-STY-TUCJA!

1. Jestem przeciw nawet za.
2. Bh na scrollu to nie bh przecież. ABH to inna kwestia...

No więc czekam na zmianę,mam nadzieję że te czasy wrócą i płaczki przyjmą do świadomości że BH można
się nauczyć.Ja osobiście już z czasem i 2x jumpem umiem tak się rozpędzić na spacji jak na 4funie Duży uśmiech ,ale co z tego jak zaraz
na mnie za to voteban poleci.Jeżeli mają coś przeciw powinni wypierdalać na boty.

#refresh

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości