Masz konto? Rejestracja

FFA PRZENIESIONE >kliknij<

DD2 PRZENIESIONE >kliknij<

Gdzie jest Buyzone!???? Surf_dust.

RaGnaRLoth

Szok 

Witam! Chcę wszystkim uroczyście objaśnić gdzieee jest buyzone na mapie surf_dust2_2008_final.

Otóż! Chcę o tym wspomnieć, ponieważ jakiś jaśniepan zaczął się kłócić gdzie jest buyzone i zaczął sypać kurwami na _GABRYSKA_, bo zaczął gadać, że na caluuuuuuuuuuuteńkim dachu tego przepięknego budynku jest buyzone. Podobno również Archi tak mówił, Archi to musiał chyba mówić po pijaku. BUYZONE JEST TAM GDZIE DA SIĘ KUPOWAĆ BROŃ I NA TYM OBSZARZE GDZIE DA SIĘ KUPOWAĆ BROŃ NIE MOŻNA ZABIJAĆ

https://imgur.com/a/bkJDc

Prosiłbym również, aby gracz został ukarany za liczne wyzwiska w stronę administratorki. Niestety nie pamiętam jaki ma nick, ale przed nickiem ma "SPIZGANY" Może Gabryśka będzie wiedziała jaki ma nick, bo ja nie zapamiętałem.

Dziękuję za attention
Odpowiedz Ostrzeż

NieCzesaNY

Ponoć panuje tam taki regulamin że od 3:00 można zabijać. Na większości 4fun'ów panował taki regulamin, że nie można było wogóle zabijać  w BZ, wyjątek był wtedy kiedy ostania z żywych graczy przebywała w BZ. Proponował bym zmienić regulamin na ten co teraz podałem, znacznie to poprawi grę na tym serwerze.
Odpowiedz Ostrzeż

kamilek!

Spizgany_Maestro44
Spizgany_Marfi
Tylko 2 jest spizganych Duży uśmiech
Odpowiedz

RaGnaRLoth

To jest maestro. Nieczesany tu nie chodzi o to, że do czasu można zabijać tylko chodzi tu o strefe BZ.
Odpowiedz Ostrzeż

C1EN1AS

BZ to jeden największy kwadrat, to obok to nie jest bz i tam można bić. A jeśli ktoś ma wąty to jest głupi, bo bz jest tam gdzie można bronie kupić a nie obok. Tak samo głupi jest ten kto twierdzi że jest na tej mapie gdzieś droga do BZ, na tej mapie z każdego punktu mapy można dolecieć do BZ i nie ma czegoś takiego jak bez. Tak samo jeśli ktoś nie jest w BZ tylko leci do niego można go zabić, nawet nad tym cholernym BZ zanim spadnie. A tu są wąty ciągle o to. Tak samo to jest jedyna mapa na której można bić na respie od razu nie patrząc na czas. Jeśli ktoś myśli inaczej to nie zna zasady mapy, zawsze tak było a to że ktoś narzuca swój regulamin nie powinien grać na 4funie.
Odpowiedz Ostrzeż

Adri

SpizgaNY '' 'FleciO Oczko
Odpowiedz Ostrzeż

C1EN1AS

Po mojemu każdy admin powinien przejść regulamin każdej mapy z osobna bo każda jest inna, a tu się stosuje zasadę że każda mapa taka sama...
Odpowiedz Ostrzeż

RaGnaRLoth

Podobnie mu to tłumaczyłem, a ten dalej swoje i nadal wyzywał mnie i Gabrysię. Już tu jebać mnie, bo tylko się śmiałem z Niego, ale obrażał administratorkę.
Odpowiedz Ostrzeż

NieCzesaNY

Boteqq dobrze mówi, sam dlugo grałem 4fun'ach i wiem jak to wygląda. A tutaj poprzednia administracja sama zmieniła regulamin i nauczyla do niego wielu graczy.
Odpowiedz Ostrzeż

RaGnaRLoth

Tak! To jest najgorsze, byle admin sobie regulamin tworzy. xD
Odpowiedz Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości