Masz konto? Rejestracja

Gdzie jest Buyzone!???? Surf_dust.

C1EN1AS

A najlepsze że jeszcze bana daje że "ignorowanie admina" jeśli się mu sprzeciwi ktoś xd
Odpowiedz Ostrzeż

?!ArCzI!?

Bz to tylko ten kwadrat gdzie można kupić bron , chyba widać znaczek... Wiele razy to tłumaczyłem .
Odpowiedz Ostrzeż

RaGnaRLoth

(23-Gru-2017, 21:23)?!ArCzI!? napisał(a): Bz to tylko ten kwadrat gdzie można kupić bron , chyba widać znaczek... Wiele razy to tłumaczyłem .

A więc się kolega Tobą wysłużył, albo źle zrozumiał. 

Jednak to jest flecio i proszę o ukaranie go.
Odpowiedz Ostrzeż

karnister

Czepiacie się Nas, że "sobie wymyślamy regulamin", a jedyni admini, którzy przyzwyczaili graczy to Ci co się za bardzo z nimi spoufalają. Na bz można stać do 60s, a nie jak niektórzy powyżej tego czasu i pretensję do adminów, że nie banują. Problemem są gracze, którzy nie potrafią trzymać się zasad. Niestety, połowa by poleciała, więc na niektóre podpunkty niektórzy admini przymykają oko.

Dodam również, że często zmienia się "pula" map typu surf i na każdej z osobna jest inny czas. Przykładowo w regulaminie jest zapis, że nie można w bz zabijać do 4:20, ale każda mapa rozpoczyna się od innego czasu. Jedna rozpoczyna rundę od 5:30, a druga od 4:00. Wtedy przez adminów czas jest odpowiednio do sytuacji na mapie dobierany.

Przyznasz chyba, że jak runda się zaczyna na 4:00 to czas bz nie ma racji bytu, czyli "do 4:20 nie zabijamy".
Odpowiedz

RaGnaRLoth

Dobra, ale ten wątek również napisałem po to, aby ukarać tego typa, flecia.

Racja, zgadzam się, ale mi tu nie chodzi o czas gdzie możemy zabiać, a czas gdzie nie możemy zabijać. Chciałem szlachcicowi pokazać gdzie jest BZ, tak samo na serwerze mu tłumaczyłem, że BZ jest tylko na JEDNYM kwadracie tego dachu, a ten dodał do tego wyzwiska i gadał, że BZ jest na całym dachu. Jedyne o co prosze to ukaranie go, bo widzę, że takie jego wyzwiska to codzienność.
Odpowiedz Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości