Masz konto? Rejestracja

Pomysły na przyszłość.

eLWuGie

Witajcie. Mam tutaj kilka ciekawych pomysłów na przyszłość 4funa.
Pierwszy pomysł: Dodanie takich map jak mg_piratewars i Surf_4fun. Polecam obie te mapki.
Drugi pomysł: Dodanie map ka_soccer. Bardzo fajnie się w to gra. Tylko tu trzeba dodać różne komendy np. god by się nie zabijali gracze tylko grali w piłkę.
Trzeci pomysł: Dodanie normalnego rankingu jak na innych serwerach, że po prostu statystyki wyskakują na chacie ( raczej będziecie wiedzieć o co chodzi ) . Piszę o tym, ponieważ ten ranking aktualny nie zawsze się włącza.
Czwarty pomysł: Jest to włączenie zielonej strefy w Buyzonie, czyli by ludzie nie mogli się tam zabijać i byli " nietykalni " . Piszę o tym, ponieważ zdarzają się się takie sytuację, że gracze zabijają się w BZ. Potem są z tego same problemy, wyzwiska, bany.
I to są wszystkie moje pomysły dotyczące przyszłości. Chciałbym poznać Wasze opinie najbardziej. 
Ps. Dla graczy, którzy chcą mnie " hejtować " odpuśćcie sobie bo to temat nie do tego. Dziękuję Duży uśmiech
[Obrazek: giphy.gif]
" Jeśli znasz tego człowieka to wiedz, że do nieba nie trafisz  Smutny  "
Odpowiedz Ostrzeż

Gepetto

Super pomysł ;] polecam mapkę mg_piratewars zarąbista mapka na serwer 4fun
przydały by się nowe mapy.
Odpowiedz Ostrzeż

karnister

(09-Sty-2018, 16:15)Gepetto napisał(a): Super pomysł ;] polecam mapkę mg_piratewars zarąbista mapka na serwer 4fun
przydały by się nowe mapy.

Mapka fajna, chociaż trochę zbugowana. Jestem za.
Odpowiedz

OlaV

Na dniach przejrze je i zobaczę które  z tych będą się nadawać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości