Masz konto? Rejestracja


Odpalony? Tak

rude wredne

#1

Cześć.
W zasadzie to typ został już zbanowany, ale chciałbym, aby każdy się dowiedział, jakim super graczem jest "odpalony?". Temat jest w sumie czysto informujący.
demko: http://www10.zippyshare.com/v/XdYK9pAJ/file.html (de_dust2_mariostyle)
Proponuję zacząć oglądać demko zaczynając od ticku 13500. Aima co chwile wyłącza/włącza. Bez czita strzela jak bot, co widać w tej samej rundzie, co tick, który podałem, gdy biegnie w stronę piachu i próbuje ustrzelić ctka, który tam siedzi. Możliwe, że ma jeszcze wh/radar hacka, ale nie chciało mi się oglądać całego demka. Wystarczyło mi zobaczyć to, że ma aima.

Jego tłumaczenie? TO NIE ON WTEDY GRAŁ. Odwołania nie napisał i pewnie nie napisze, bo dowody są dosyć oczywiste, a jego tłumaczenie żałosne.
Odpowiedz

vasco

#2

Ten człowiek już dawno powinien być skreślony ze społeczności Sorsa. Pamiętam jak na 4funie grał na aimie i potrafił jeszcze szczekać po tym jak dostał bana. Dostał śmieszną "drugą szansę" no i sami widzicie jak to się kończy. Pogarda dla takich ludzi... Dobrze Rude że to pokazałeś.
[Obrazek: type-460x42_cborder-591F11_ctop-FFAD41_c...FFCC00.png]
Odpowiedz

Zenek z Akcentu

#3

Łuki, ale to przecież jego córka grała. Duży uśmiech
Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''
Odpowiedz

Seba

#4

Tu widać kolejny przykład, że nie należy nikomu dawać drugiej szansy Uśmiech Z tego co widziałem na forum to wykorzystał ją tylko @OlaV a reszta dalej się odpalała Język
Odpowiedz

OlaV

#5

W zasadzie to temat zostanie otwarty przez jakiś czas by dłużej pozostał widoczny. Tak, tłumaczenie dostałem, że "ja wtedy nie grałem". Porównując jego inne demka i styl gry stwierdzam , że to jedna i ta sama osoba.
Odpowiedz

rude wredne

#6

On dalej mówi z przekonaniem, że nie czituje. Śmiechu warte to jest, bo na demku wyraźnie widać aimbot. Szkoda tylko, że zmieni id/ip i wejdzie na nowo pod innym nickiem.
[Obrazek: hPc10Pv.gif]
Odpowiedz

Popuś

#7

Na bank, ten ODPALONY?  jest odpałem bo jak grałem na FFA ,był i dziwnie mi heda zapodawał  zabił z 2 do 3 graczy , a zaś dawał się zabić , dziwne to było .Bo ja go nie widziałem ,a tu zaraz był Headshot.
Odpowiedz

NieCzesaNY

#8

Tak, bo jak jestes odpalony to trochce trzeba ''udawac''. Zreszta mam info od jego samego, ze bedzie wchodzil na aktywnym : )
[Obrazek: 6blUsjH.gif]
Odpowiedz

LUBELSKI KOKS

#9

Nawet na moim streamie jego aim się załapał.
[Obrazek: 4PYxAZ.jpg]
GG: 44319546
Odpowiedz

rude wredne

#10

W zasadzie, to nie trudno można było zobaczyć aima. Dziwie się, że nikt wcześniej tego nie wykrył u niego. Ja zauważyłem to przez przypadek, bo zazwyczaj, gdy ginę, minimalizuje grę i zajmuje się czymś innym, a akurat teraz chciałem zobaczyć, jak gra pajac z nickiem "odpalony?", który na prośbę zaprzestania bh rzuca komentarz, że przestanie, bo się popłaczemy. I trafiłem w dziesiątkę. Jedna akcja wystarczyła.
[Obrazek: hPc10Pv.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości