Lubelak
Ja rozumiem emocje, ale żeby od razu do przekleństw, pomawiania itp. ...

Meczyk jest więc proszę sobie obejrzeć zamiast tu się wypisywać
Się po robiłoooo  Duży uśmiech Masakra...

Pozwólcie, że zabiorę głos, gdyż Lubelski jest (był?) w moim klanie.
Po pierwsze Lubelski trochę kultury człowieku. Sam sobie kładziesz kłody pod nogi tym szczekaniem do wszystkich. Powinieneś przyjąć na klatę zarzuty i z pokorą, sensownie, argumentować na swoją korzyść, ale widzę kiepsko Ci to idzie.. Choć co niektórzy też nie są lepsi.. Jedynie Kar tu się wypowiada jak normalna osoba.

Po drugie owe demo było sprawdzane przez kilka osób i zdania są podzielone.. Jedni mówią, że odpał, drudzy, że nic tu nie widzą.. Ja osobiście nie jestem specjalistą w tym, dlatego zdam się na opinię biegłych. Jeśli grałeś wtedy na WH, to lepiej jak byś się do tego przyznał i po prosił o drugą szansę, ze względu na to, że pomogłeś przywrócić forum. Choć wiem, że duma Ci na to nie pozwoli.. 

Po trzecie licz się z tym, że jeśli sytuacja się nie zmieni, to będą tego dalsze konsekwencje. Dlatego dobrze radzę Ci byś się dobrze zastanowił zanim coś napiszesz/powiesz w czyimś, lub moim kierunku (dobrze wiesz o co mi teraz chodzi). Następnym razem ugryź się w język.

Mistrz tematu: DEGUSTATOR  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Nie rozumiem. Skakanie do wszystkich?
Przecież ja tylko odpowiedziałem takim samym językiem jak do mnie mówiono. A nawet ładniejszym, bo bez epitetów urozmaiconych. 

I nie grałem na wh. Nie gram I nie będę. 
Już mówiłem, full serwer to jest siatka jedna wielka nie da się grać na wh... 

Tyle co mam do powiedzenia. 

NIE GRAŁEM NA ŻADNYCH WALLU. 

A jak ktoś ma problem z moją gra, zapraszam. Siadaj obok mnie a ja gram.
GG: 44319546
iksde. Udowodnili ci wh, na demku wszystko widać a ty nadal swoje
LOLKA KRĘCE PO TO MAM RĘCE
ciekawe Uśmiech
Gdy człowiek się potknie człowieka podniose !
GG 64934750

Ziom weź nie nabijaj Sobie postów w każdym temacie xd. Nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz
LOLKA KRĘCE PO TO MAM RĘCE
Dobra bo widze, że nikt mnie słucha, kolejny tick 59000 pre fire z dupy XD jak sobie zmniejszycie prędkość na cirka 20% to zobaczycie, że strzela jak pojawia sie cień aczkolwiek w czasie rzeczywistym nie ma opcji na taka relacje. Skończymy ten temat ? Pozdrawiam
"Słuchaj, Stasiu! Śmiercią nie wolno nikomu szafować, ale jeśli ktoś zagrozi twej ojczyźnie, życiu twej matki, siostry lub życiu kobiety, którą ci oddano w opiekę, to pal mu w łeb, ani pytaj, i nie czyń sobie z tego żadnych wyrzutów."
Temat chyba jest już jasny dla wszystkich. Ban zostaje i chyba nie będziemy musieli do tego już wracać. Gdyby ktoś chciał coś dodać sensownego niech poprosi mnie albo Moderatora @fizek o otwarcie.

58756198  |  Kontakt GG

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości