"za błędy się płaci "

Mam do was propozycje do calej administracji jak i graczy ;Oczko
co byście powiedzieli na to aby (płacić za błędy dosłownie ) chodzi mi mianowicie o to ze jak ktoś się odpali i "ZROZUMIE SWÓJ BŁĄD " to czemu nie dac szansy .. ? 
mysle ze -15zl-20zl Max na zecz serwera powinien wpłacić i ma unbana ::)
jak już raczej wiemy ..to kto by płacił np te 20 zl po czym by się znów odpalal ? no chyba raczej nie było by sensu szkoda mamony ;Oczko
przemyslcie to ja dałem tylko taka propozycje :) niech każdy się wypowie na ten temat ."uważam jak by komuś nie zależało to by nie płacił tylko po to by znów się odpalac .
Dziękuję za uwagę :) 

ps czytajcie proszę to z dystansem , i prosiłbym z kulturą bo raczej propozycja definitywnie jest "DOBRA".

zatancze na twym grobie ,puszczając serię z glocka ☺

Jasne, że nie.

(13-Lut-2018, 18:26)Roxi napisał(a): Jasne, że nie.

Roxi,wiadomo ze nie chodzi mi o ludzi tego typu co,wejda na serwer na odpale przegraja 3 godziny dla zabawy i se pojda ...chodzi mi o ludzi ktorzy naprawde bardzo duzo czasu poswiecili na grze na serwerze .."kazdemu glupoty do glowy moga uderzyc " nie racja ?

Po drugie taki koles co wchodzi na aimbocie i na speedhacku to raczej takiemu nie zalezy na grze dlatego dla niego to zabawa ,a mi chodzi o calkiem innych ludzi.

Jestem na tak. Tylko kwoty, które podałeś są zbyt niskie. Oscylowałbym między 200 a 300 pln.

(13-Lut-2018, 18:36)fizek napisał(a): Jestem na tak. Tylko kwoty, które podałeś są zbyt niskie. Oscylowałbym między 200 a 300 pln.

odbiore to z dystansem :) raczej troszke przesadziles ,uwazam ze temat jest do negocjacji i do przerobienia.

fizek ja myślę że jeszcze jedno zero trzeba dołożyć bo każdemu graczowi po czekoladzie trzeba było by kupić żeby się nie czepiali że grają z odpalem

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

To przyjmij do wiadomości, że pisałem całkiem poważnie.

Bo skoro już rozwodzimy się nad tematem, który nie dojdzie do skutku, to dlaczego nie zauważyć korzyści płynących z większych kwot? Wiesz co za to można byłoby zrobić?

Jeśli w miesiącu jeden cheater przeszedłby na dobrą stronę, to raczej nie zaryzykowałby odpalenia się i możliwości wykrycia, tym bardziej, że wiadomym jest, że byłby pod obserwacją. Za te pieniądze można byłoby obniżyć cenę za vip-a.

I to byłby realny zysk dla wszystkich.

(13-Lut-2018, 18:45)fizek napisał(a): To przyjmij do wiadomości, że pisałem całkiem poważnie.

Bo skoro już rozwodzimy się nad tematem, który nie dojdzie do skutku, to dlaczego nie zauważyć korzyści płynących z większych kwot? Wiesz co za to można byłoby zrobić?

Jeśli w miesiącu jeden cheater przeszedłby na dobrą stronę, to raczej nie zaryzykowałby odpalenia się i możliwości wykrycia, tym bardziej, że wiadomym jest, że byłby pod obserwacją.  Za te pieniądze można byłoby obniżyć cenę za vip-a.

I to byłby realny zysk dla wszystkich.

Hmm ale czemu nie dojdzie do skutku ? czemu jestescie tak zamknieci na propozycje ? :)  po 1 ludzie ktorzy graja na nonsteam ! nie maja takich kwot ktore wymieniles :)  po 2 kwota 20zl tez jest dobra bo jesli ktos chce zaplacic to mu zalezy :)  a 200pln to cena z kosmosu mnie nie stac np .

He kto raz się odpalił zawsze to będzie robił nawet jak by płacił po 300 to i tak będzie grał odjebany bo bez tego nie umie grac A kupowanie unbana dla heatera bez sensu regulamin za niedlugo wszyscy przyjdą i deda  płacić bo ich oswiecilo że źle zrobili

Polaks/komornik gościu, nie rób już z forum większego śmietnika niż jest. Było pomyśleć wcześniej i się nie odpalac do cholery!!!

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości