Propozycja na Forum

Moją propozycją aby urozmaicić forum jest 
*dodanie działu UB Team (Unban Team), i to oni będą zajmować się wszystkimi banami, sprawdzanie ss'ów,
*stworzenie działu "Kącik grafika" i tam będą zlecenia które dany grafik ma do wykonania,
*dodanie nowych banerów jako logo serwera ,np zdjęcie z danej mapy plus napis na niej,
*dodanie opiekuna serwera i wtedy to dana osoba odpowiada za wszystkie podania propozycje uwagi itd.,
Jak na razie to wszystko pozdrawiam :)

To by było dobre, jestem za.

1. Ub team jak to nazwałem to u nas to się nazywa AC i jest tam bardzo dobra osoba do rozpatrywania banow :-P
2.kacik grafika? No może dobry pomysł ale grafika nie posiadamy :-P
3.nie dokonca rozumiem :-P chodzi tobie o styl forum? Czy główna grafikę (zdjęcie)forum
4. Jest osoba która nad nami czuwa i myślę że robi to bardzo dobrze

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

(07-Mar-2018, 17:25)GRYZLI napisał(a): 1. Ub team jak to nazwałem to u nas to się nazywa AC i jest tam bardzo dobra osoba do rozpatrywania banow :-P
2.kacik grafika?  No może dobry pomysł ale grafika nie posiadamy :-P
3.nie dokonca rozumiem :-P chodzi tobie o styl forum?  Czy główna grafikę (zdjęcie)forum
4. Jest osoba która nad nami czuwa i myślę że robi to bardzo dobrze
1.Ub team tak samo by się przydał Oczko  Co jak co ale jedna osoba zawsze może się pomylić.
2.Skąd wiesz że ktoś nie jest grafikiem? 
3.Chodzi mu chyba o banery FFA DD2 COD i 4Fun Język
4.Opiekunowie serwerów mogliby się przydać.

Ale nikt nie mówi że AC ma być tylko jeden, każdy ogarnięty może nim zostać, poza tym demka oglądają również admini i często zdarza się że gracze więc myślę że to w zupełności wystarczy,jeśli chodzi o grafika (nie mylić go z technikiem) to jeszcze osobiście nie słyszałem o kimś takim u nas :-P a ostatni punkt jest zbędny, bo podania i podobne rzeczy wychodzą z woli ludu, czyli gracze decydują a na końcu szef zatwierdza :-P

1. Już jest ub team.
2. Jestem na tak.
3. Jeżeli Szef wyrazi zgodę mogę coś przygotować.
4. Takie zdanie jak Gryzli mimo iż długo tu nie jestem

@Boom jeśli szef się zgodzi i coś zrobisz to będzie duży plus dla ciebie ;-)

A więc czekamy na @Lightning :)

Jedna osoba się może zawsze pomylić ale dwie osoby już się nie pomylą XDDDDDDDDD

subiektywnie 4 x NIE

Czemu 4 razy nie? Nie chcesz nowości na forum? ;-; Lepiej ciągle mieć to samo i się nie rozwijać?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości