Nowy styl

Siema!

Cześć, z tej strony Remigiusz! (ReMiGoose/Analogue)
Mieszkam w Anglii. Interesuję się piłką nożną (niedzielny gracz), CS-em, Autami/Mechaniką oraz łucznictwem.
Zacząłem żyć w Anglii, rozpocząłem mając 14 lat w 2015, obecnie mam 17 lat (6 listopada 2018). Tam poznałem moją obecnie dziewczynę Holly.
Grałem w Football kiedy bylem w Polsce, dlatego, na rzecz nauczenia się języka oraz dostawania dobrych ocen, zostawiłem to w Polsce, chodź od czasu do czasu sobie pogram. Od 2016 grałem w CS:GO, ale niestety komputer mi się popsuł w listopadzie 2017 roku dlatego nie mogłem już w niego grać. Teraz został mi source na laptopie. Słucham polskiego Hip-Hopu, chociaż miałem dużą zajawkę na metal (dokładnie thrash metal, jak slayer itp). Moim ulubionymi polskimi artystami są - Słoniu, Kopia oraz grupa 18L, a angielskimi, są Scroobius Pip, XXXTENTACION oraz Apashe. Zapisałem się na łucznictwo ponieważ mnie to fascynuje. Zawsze coś mnie do tego brało. Tak samo jak i do aut, dlatego więc zapisałem się na kurs w College'u w sąsiednim mieście, ale o dziwo przekierowali mnie na ten kurs do warsztatu w drugim sąsiednim mieście. Tam zacznę swoją, już następną, przygodę z autami, po wakacjach 2018. Mieszkam w małym miasteczku położonym bardziej na północy ale nadal klasyfikuję się to jako środek, nad zatoką. Mam nadzieję że będzie mi się tutaj miło spędzało czas, razem z graczami i adminami. Cwaniak Cwaniak Cwaniak

Siema mordeczko Oczko Myślę że odnajdziesz się na tej sieci i znajdziesz sobie kumpli do gry Duży uśmiech Wpadaj czasami na cod moda to popykamy coś razem i poznasz mnie jako świra i dobrego poj*ba Duży uśmiech Do zobaczenia w grze! :*

Ale się ładnie przywitales, witaj mordeczko upside
Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

no proszę i tu można powiedzieć ze znam go już Język hehe
witamy upside
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Całkiem ciekawe wypracowanie Duży uśmiech witaj kolego  Cwaniak Miłej gry!
„Jestem jak five points - pięć na pięć pointów” 

No to witaj w szeregach. Ciekawy fajny opis. Slayer upside
Musisz, to mieć i ciągle jeszcze więcej!
Kim, kim, kim kurwa jesteś,
By mówić mi jak mam żyć?

Miałem okazje zagrać z tym panem,świetny koleś..Można pogadac posmiac się
Witamy!
Dziwny Chłopak z Dziwną Muzyką.//DVMN

Siema

gsgsg siemaa

Siemka.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości