Masz konto? Rejestracja

admin?

GRYZLI

Ogólnie jest dla mnie to dziwne że niektórzy pozwalają grać odpalom że względu że nie da się ich zbanowac, są inne rzeczy które można robić by nie grał,kolega wyżej napisał jakie, ja osobiście lubię posiedzieć na spekcie i takiemu uprzykrzyc grę aż do momentu opuszczenia serwera ;-)
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz

SerafinPca

Tak właśnie, mozna ale no co z tego jak on dalej siedzi na serwie, pierdoli przez mickro, ze się naćpał i czego to on tam w życiu nie zrobił, w nocy znów odpali aima i będzie się cieszył, że jest któryś tam w ranku. Ja nie mam zamiaru się odpalać, leje na tego gościa ciepłym moczem, nie mam zamiaru psuć gry innym bo jakaś tam ciota się odpala. To, ze cały server jest za nim jest śmieszne Duży uśmiech , ale no cóż. Co ja mogę sam skoro nikt nic z tym nie robi to pierdole, nie będę się spuszczał nad tym, zeby ujebać jakąś ciote, mam wyjebane na to co on pierdoli przez to mickro, ale jak widze jak nikomu nie przeszkadza to, ze on jest na aimie tylko mi, no to chce mi się śmiać, 20 typa na serwie i każdy się cieszy, ze zajebał 5 bań penis wie jakim cudem no i spoko, żałuję, że tego vipa kupiłem mogłem kupić na jakimś innym servie, ja odbijam, powodzonka Oczko
Odpowiedz Ostrzeż

Kaczka

ch*jowe zabezpieczenia tak działają xd on dostał już podan 1000 banów xd
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

(08-Mar-2018, 20:54)SerafinPca napisał(a): Tak właśnie, mozna ale no co z tego jak on dalej siedzi na serwie, pierdoli przez mickro, ze się naćpał i czego to on tam w życiu nie zrobił, w nocy znów odpali aima i będzie się cieszył, że jest któryś tam w ranku. Ja nie mam zamiaru się odpalać, leje na tego gościa ciepłym moczem, nie mam zamiaru psuć gry innym bo jakaś tam ciota się odpala. To, ze cały server jest za nim jest śmieszne Duży uśmiech , ale no cóż. Co ja mogę sam skoro nikt nic z tym nie robi to pierdole, nie będę się spuszczał nad tym, zeby ujebać jakąś ciote, mam wyjebane na to co on pierdoli przez to mickro, ale jak widze jak nikomu nie przeszkadza to, ze on jest na aimie tylko mi, no to chce mi się śmiać, 20 typa na serwie i każdy się cieszy, ze zajebał 5 bań penis wie jakim cudem no i spoko, żałuję, że tego vipa kupiłem mogłem kupić na jakimś innym servie, ja odbijam, powodzonka Oczko

Nie pisz ze cały serwer bo obrażasz większość graczy, jeśli tak to widzisz na 4fun to zapraszam na ffa :-P tam nikt nie pozwala grać odpalonym cieciom
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz

Roxi

Od czego jest kick, slay, czy kickowanie na zakres? Sam demon ostatnio się na mnie wkurwił, bo go zkickowałam na zakres, i max 5minut próbował wchodzić odpalony, ale szybko reagowałam i się wkurzył i wyszedł. Widocznie nie każdemu się chce;]
[Obrazek: 37230989_410673322764405_189016503624086...e=5B9E31BF]
Odpowiedz Ostrzeż

fizek

Serafin, pretendujesz do nagrody na najszybszego bana na forum.
Rozumiem Twoje wzburzenie, lecz swoje myśli można oblekać w język niepochodzący z rynsztoku. Jeśli założyłeś konto tylko po to, żeby powyzywać admina, zamiast rozpocząć merytoryczną dyskusję, to pomyliłeś adresy.

Nie będę tego tolerował!
Odpowiedz Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości