Nowy styl

Serwer Zombie Escape

Cześć i czołem - planuję połączyć siły z @Lighting i stworzyć serwer Zombie Escape pod szyldem sourcecs.pl - pytanie do Was, co sądzicie o takim pomyśle, gralibyście? Mieliście kiedyś do czynienia z ZE na CS:Source?

Był by niezły, fajnie nie kiedy tak się postrzelać z zombie i poczuć dreszczyk stresu bo nie ma jak się schować. Myślę że to dobry pomysł. Na tak.

Moim zdaniem spoko pomysł. ;-)

Szczerzę bardzo dobry pomysł praktycznie na ns nie ma żadnego (ZM) i ten pomysł dobrze wypłynie na siec waszą

Trzeba Pomagać Swoim
TIW
ZDR

Ja jestem zaa  Duży uśmiech chciał bym sobie pograć na takim serwerze :s A nie z ruskami xDD

Jak by wypaliło to nie musiał bym wchodzić na ruskie serwery :-P
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

No właśnie Duży uśmiech   Ma być Duży uśmiech   Bo Popek zepsuje wam net!

He Popuś to ma doświadczenie odnośnie zepsutego neta , wiec poważny argumentupside
Musisz, to mieć i ciągle jeszcze więcej!
Kim, kim, kim kurwa jesteś,
By mówić mi jak mam żyć?

No ba Duży uśmiech   INEA dziadostwo do potęgi . ...  Duży uśmiech   TYLE WYDZWANIAŁEM i sami zerwali umowę hehe teraz mam w T- mobile  :d i jestem jak narzazie zadowolony .

Gralem wiele lat na ruskim. Bylo dobrze az nie wprowadzili zbyt wielu dodatkow, nastapil przerost formy nad trescia i wszystko upadlo Język. Zm escape tak ale mozliwe najbardziej okrojone - dobre mapy, polaczenie z np surfem, zamiana tylko w jednego zombie (bez klas, menu itp), grawitacja zalezna od zdrowia zombie, granaty podpalajace, zamrazajace, strefowe i tyle. Nic wiecej nie trzeba, cala modyfikacja powinna opierac sie wylacznie na dobrze zrobionych mapach.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości