Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Problem z Vipem

Damian ZDR

No Elo. Zakupiłem Vipa tak jak każdy inny przyszedł kod i ja go przepisałem na drugi telefon i chciałem go wpisać na serwerze i ucięło mi 3 znaki. Można sprawdzić logi sklepu na pewno. Z góry dzienna za pomoc.

Trzeba Pomagać Swoim
TIW
ZDR
Ostrzeż

KAPITAN KOKS

A masz jakieś dowody potwierdzające to?
Po co miałeś przepisać na inny telefon skoro gra nie jest na telefon?
Ostrzeż

Krissiak

Śmierdzi wałem. Poza tym - błąd leży po Twojej stronie, administracja nie ma obowiązku Ci pomóc.
Ostrzeż

Damian ZDR

(12-Mar-2018, 23:00)Boom napisał(a): A masz jakieś dowody potwierdzające to?
Po co miałeś przepisać na inny telefon skoro gra nie jest na telefon?

Dowody, a co my jesteśmy na komisariacie? Przepisywałem, bo od brata wysłałem i on pilnie telefon potrzebował, bo jest kierownikiem w firmie kolego sympatyczny jedyne co mam to niecały ten kod. Jak napisałem są logi kupujących, bo nie wierzę, że nie zapisuje się to gdzieś. Poza tym, dlaczego miałbym kłamać? Po prostu taki pech człowiek nic nie poradzę.

Krisiak czy jak tam masz. Nie pisz mi takich rzeczy, bo kurwa nie znasz mnie, a pierdolisz chłopcze w tej chwili źle napisałeś, bo stwierdzasz, że jestem złodziejem czy kłamcą.

Trzeba Pomagać Swoim
TIW
ZDR
Ostrzeż

:.Mult!K!LL:.

Nie mogłeś ze swojego wysłać ?
Trochę śmierdzi ... Daj jakiś dowód ,że zakupiłeś tego vipa :upside
Ostrzeż

kamilek!

Damian ZDR twój język i kultura jest odrażająca, mniejsza z tym. Powiedz jaka była dopiska przez kodem. Takie 2 wyrazy i liczba upside

Krissiak

Po 1 Gościu nie pisz czarną czcionką, po duo - kurwami i pierdoleniami rzucaj sobie do koleżków na osiedlu. Przestań sypać swoimi ulicznymi tekstami, bo jak Ci napisałem - nie jesteśmy u Ciebie na osiedlu. Masz racje - nie znam Cię, stąd mi śmierdzi wałem.
Ostrzeż

Damian ZDR

Ludzie oceniacie mnie przez internet śmieszne ok dowody chcecie luz (zp7dp) tyle zapisało mi z kodu. Jestem ciekaw czy Wam przyszło do głowy robić dowody przy zakupie rangi jaki miałbym w tym interes lub ktoś nie będę kłócił się z każdym z Was wiec proszę zamknąć temat lub prosiłbym o konkretną odpowiedź od doświadczonej osoby.

PS: Krisiak niektórzy może mieli inne dzieciństwo wiec zważaj , bo ja prosiłem o pomoc a Ty w każdy post wpieprasz 2 grosze i piszesz później , że nie mam spamować.

Trzeba Pomagać Swoim
TIW
ZDR
Ostrzeż

:.Mult!K!LL:.

Nie no nie spinajcie się tak do niego szkoda szczepić ryja ;Oczko
Ostrzeż

Krissiak

(13-Mar-2018, 00:14)Damian ZDR napisał(a): Ludzie oceniacie mnie przez internet śmieszne ok dowody chcecie luz (zp7dp) tyle zapisało mi z kodu. Jestem ciekaw czy Wam przyszło do głowy robić dowody przy zakupie rangi jaki miałbym w tym interes lub ktoś nie będę kłócił się z każdym z Was wiec proszę zamknąć temat lub prosiłbym o konkretną odpowiedź od doświadczonej osoby.

PS:  Krisiak niektórzy może mieli inne dzieciństwo wiec zważaj , bo ja prosiłem o pomoc a Ty  w każdy post wpieprasz 2 grosze i piszesz później  , że nie mam spamować.

Nie, nie, nie kolego - Twoje dzieciństwo mnie kompletnie nie obchodzi. Kolejna sprawa, nie wpieprzam swoich trzech groszy, tylko piszę, to co uważam - to jest forum, mam takie prawo.
Ostatnia sprawa - nigdzie Ci nie napisałem, że masz nie spamować. XD
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości