Serwer Deathmatch

Cześć!

Do serwerowni dołącza kolejny serwer: deathmatch.
Bez zbędnego gadania, od razu opiszę jak ustawiony jest serwer:
- Mapa zmienia się po nabiciu 125 fragów bądź po upłynięciu 20 minut
- Na serwerze grane są standardowe mapy, nie tylko DD2
- 100 tickrate
- 24 sloty z możliwością zwiększenia
- Jest to klasyczny DM czyli CT vs TT, nie FFA (free for all)
- Brak limitu AWP
- Brak granatów
- Alltalk 1

Na ten moment na serwerze nie ma żadnej muzyki, ranku; po prostu nic. Czysty deathmatch. Oczywiście inne bajery są w planach, ale na ten moment chciałbym zobaczyć, jak to wszystko działa w aktualnym stanie.

IP serwera: 185.40.199.106:27088

Zapraszam również do proponowania zmian/nowych rzeczy na serwer (bardzo mi na tym zależy)  oraz składania podań na administratora (bez opłat) w odpowiednich działach.

Dziękuje i życzę miłego grania.

(30-Lip-2019, 16:20)GRYZLI napisał(a): Hp w ruletce: najwyższa wartość jest koło 90 hp, więc to nie jest tak dużo

O super na takie coś czekałem. A reszta wiadomo z czasem przyjdzie i wyjdzie - co dodać i co poprawic :)

Łino wino

W końcu jakiś porządny serwer do rozgrzania będzie Duży uśmiech

Jak Enduro to tylko w 4t <3

(04-Kwi-2018, 15:28)Margay™ napisał(a): W końcu jakiś porządny serwer do rozgrzania będzie Duży uśmiech

No dokladnie. Na początku napewno maruderów nie zabraknie. :) Bo ludzie będą gadać https://youtu.be/DI0mOIYMDiE

Łino wino

No no zajebisty serwerek ci powiem @Rude Wredne

Jak byś chciał to mogę pomóc coś ogarnąć ;p

[Obrazek: latest?cb=20150830154031&path-prefix=pl]

łooo panie, chyba aż jutro komputer włączę, żeby sobie tam zagrać :V

Wrzuc tam jakis votemap, rtv, nominate itp bo nic nie ma Duży uśmiech. Brak tez pluginu od wyswietlania zadanych obrazen a ten moglby byc.

Ps: ciekawe kto ci go tak fajnie postawil xd

[Obrazek: 9468584jp_aaashsx.jpg]

http://steamcommunity.com/id/linux2006

No i można by z czasem coś ogarnąć jeszcze z celem np paka. Wiem, że troszku jest z tym pracy i potrzeba więcej chętnych do gry ale Death z celem nie koniecznie na każdej mapie był by fajny mordki

Łino wino

(05-Kwi-2018, 23:55)PSIOTER napisał(a): No i można by z czasem coś ogarnąć jeszcze z celem np paka. Wiem, że troszku jest z tym pracy i potrzeba więcej chętnych do gry ale Death z celem nie koniecznie na każdej mapie był by fajny mordki

Cele na serwerze deathmatch? To nie za bardzo.. Wtedy to by nie był deathmatch tylko jakieś dziwne FFA, gdzie w każdej chwili ktoś może się obok Ciebie zrespić. Odpada.

A na serwerze dodałem więcej botów: teraz, po dołączeniu, będzie ich 15 - ilość botów spada z każdym dołączonym graczem.

(30-Lip-2019, 16:20)GRYZLI napisał(a): Hp w ruletce: najwyższa wartość jest koło 90 hp, więc to nie jest tak dużo

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości