Ankieta: Czy chcecie by zostala wgrana nowa mapa de_tuscan?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Nowa mapa.

Zapraszam do glosowania na nowa mapę
de_tuscan
Wczoraj rozmawialam z graczami na FFA i wiekszosc z nich kojarzy tę mapę. Jest ona bardziej mixowa, ale byla kiedys na ffa i swietnie się sprawdzala, wlasciwie nie mam pojecia dlaczego ją usunieto i dodano jakies glupie mapy, ktorych nikt nie chce grac, ale mniejsza. Kwestia upodobania.
Jesli wynik ankiety bedzie w wiekszosci pozytywny a Szef zgodzi się by mapa ta zostala dodana: podesle link do pobrania.

archibalD ma ją z lepszymi teksturami Duży uśmiech

archibalD umar

Wgrajtaa wszystkie, ktore byly.
Od czasu tych zamieszek bardzo duzo map zniknęło ;v

Ta mapa była wgrana i była rozegrana może z 3 razy w ciągu 5 miesięcy. Chyba dlatego ją wywaliłem z miesiąc temu i wgrałem de_cpl_mill, który był grany na oko 0 razy. Nie chcę zabijać tematu, ale nowych map na serwerze nie gracie w ogóle :). Próbowałem to zmienić wywalając mniej grane i mapy i wrzucając nowe, ale i tak gracie te stare.

[Obrazek: n9GCG2H.png]

Gdzie się podziało awp_lego2 i aim_redline.?

Są mapy na tą chwile do nominowania, których się nie gra w ogóle. Nie widzę problemu, żeby wstawić tuscana zamiast jednej z nich i cache również.

Cytat:
''W życiu piękne są tylko chwile''

Po pierwsze - tuscan byl chyba na ffa z poltorej roku temu albo troche mniej. Nie pamietam kiedy ostatnio gralam oto tę mapę, chyba ze na mixie. 
Co wam szkodzi ja wstawic i wywalic jakies gowna typu azztec jakis z korytarzykami? Ludzie gdy wchodza od razu pisza rtv. Zauwazam to bo czesto siedzę na ffa. Bardzo to wkurza. Robcie jak chcecie. To tylko moja propozycja. Jak widac nie tylko ja chce, by ta mapa powrocila do stanu zywych.

Nikomu nie szkodzi wstawić. Ja i tak się tym nie zajmuje. Tłumaczę, jak to było (bo starałem się zmienić trochę grane mapy) i po prostu wiem, że nie będziecie grali ŻADNYCH nowych map :)

[Obrazek: n9GCG2H.png]

Rudy moja odpowiedz kierowalam do Zenka.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości