Nowy styl

Znów ja

Twój nick:  LUBELSKI 
Nick admina banującego: - 
Data/Mapa: - 
Godz:-
Opis sytuacji:
Chciałbym prosić o szansę powrotu do gry. Kilka osób mówiło żebym spróbował, więc pomyślałem czemu nie.
Nie sprawiałem praktycznie problemów i z większością graczy bardzo dobrze się dogaduje.
Chciałabym znowu sobie popykać, pogadać  z ziomkami,  info podawać bo z tym zawsze problem bo malo kto daje.

Reasumując  chciałbym wrócić. 

Tak upside

Jestem na tak
Trzymam kciuki i znikam ;*

A ja to pierdole, przyznaj mi rację, że odpalałeś i przeproś

daje asekuracyjne 51 % na NIE, żebyś przypadkiem nie wrócił.

Jestem na tak
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Jestem na NIE ale tylko z powodu polityki sieci. Rozumiem, ze wykazales sie juz - pomagasz udzielasz sie itp wiec zaslugujesz na odbanowanie pod warunkiem ze bedziesz grac juz czysto. Natomiast nie rozumiem, dlaczego mialbys zostac odbanowany za czity jak inni gracze ktorzy rowniez starali sie na forum, probowali odbudowac swoje zaufanie do siebie - takowej szansy nie otrzymali. Bylo by to nie sprawiedliwe, albo damy WSZYSTKIM mozliwosc odbanowania sie poprzez pokazanie ze ktos sie poprawil, albo nie bedziemy odbanowywac nikogo. Odbanowanie cie doprowadzi do jeszcze wiekszych podzialow na tej sieci, czego i bez tego jest juz znacznie zbyt duzo.

Tak,jak bedziesz grał czysto oczywiście

Nie wierzę.. ile jeszcze będzie takich postów? Na duże nie.

Podzielam słowa Linuxa, sam bym tego lepiej nie opisał. upside
Dla cheaterów powinien być bezwględny ban bez możliwości apelacji.
Na nie.

Jeszcze nie potrafi się przyznać mimo 100 % dowodów i podważa moje zdanie. No za to to ze 3 bany bym dał.

śmietnik.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości