Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
proxi 2

ProXi

1. Nick z Serwera: |Navy SEALs| ProXi
2. Ile lat grasz w CS'a: 3 lata
3. Wiek: 14 
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): https://www.gametracker.com/player/%7CNa...106:27085/
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina na jednej sieci,upadła.
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Ponieważ,jestem ogarniety jak na swój wiek,tak myślę nie wiem jak inni.Potafię odróżnić czity od skilla.Chciałbym pełnić jakąś funckję,pomóc w łapaniu graczy ,którzy czitują.Jestem młody mam więcej czasu od osoby dorosłej.Osoba dorosła ma pracę ,życie prywatne.Co tu o mnie mówić :Jestem miłym,śmiesznym chłopaczkiem.Kiedy trzeba zachować poważność to ją zachowuję.
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
8. Sposób płatności za Admina [SMS/Przelew]: SMS
9. Kontakt : GG ,forum ,skype,fb
10. Serwer : DD2
[Obrazek: eRWqaiy.jpg]

dawowi

Na NIE.
Przegrałeś kilka godzin na serwerze i od razu podanie o admina składasz.Daj się trochę lepiej poznać na serwerze bo pewnie mało kto cb na DD2 kojarzy.

EDIT: Nie jesteś trochę za młody?
„Człowiek uczy się na błędach".

ProXi

[chyba] był reset .

FAT PUMP

na nie

Boom

A przypadkiem nie grałeś na tym mixie na aimie?
░ ∗ ◕ ں ◕ ∗ ░
[Obrazek: IPKXVzu.png] 

ProXi

(14-Kwi-2018, 15:20)Boom napisał(a): A przypadkiem nie grałeś na tym mixie na aimie?

Nie rozumiem o czym mówisz ,jakim mixie?

Boom

A bo wasz klan odpalony grał na aimach na mixie czy sparze
Jak to nie Ty to spoko, ale wiek...
Nie spełniasz wymagań cd mówienia przez mikrofon
A z doświadczenia wiem że ludzie mutuja od razu jak usłyszą dziecko
░ ∗ ◕ ں ◕ ∗ ░
[Obrazek: IPKXVzu.png] 

ProXi

(14-Kwi-2018, 15:33)Boom napisał(a): A bo wasz klan odpalony grał na aimach na mixie czy sparze
Jak to nie Ty to spoko, ale wiek...
Nie spełniasz wymagań cd mówienia przez mikrofon
A z doświadczenia wiem że ludzie mutuja od razu jak usłyszą dziecko

Pomyliłeś mnie po prostu z graczem o nicku : ProXima. Ja mam ProXi ,a tamten co dostał bana to ProXima. w klanie immortal bo pewnie o ten Ci chodzi juz w nim nie jestem ,nie gralem nawet jednego mixa ani spara. Wiem wiem ,WIEK. Nie raz mówiłem przez mikrofon i chyba ani jednego muta nie dostalem.

Bartekk

Ehhh. Zawsze za młody bo 14 lat boże, zawsze wiek pod uwagę a może jako 14 latek ogrania. I ja na TAK
[img][Obrazek: 75526628045851057101.gif][/img]

xdirex

Na tak.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości