Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie na Administratora.

ReMiGoose

1. Nick z Serwera: ❤family friendly❤ Analogue
2. Ile lat grasz w CS'a: 1.5 roku
3. Wiek: 20
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): Napewno ponad 200 godzin (razem). Na dzień 2-4 godziny, ponieważ fajrant i do Collegu przychodzę tylko na 2 i pół dnia.
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Mało, kiedyś w 1.6 miałem go parę razy, ale prawie wszystko zapomniałem. Raz w sourcie, jak jeszcze miałem go na steamie.
6. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Często spędzam czas na serwerze 4fun i widzę że mało wbija adminów na serwer; gdzie na przykład ja bym przychodził regularnie na serwer. Znam regulamin i się go trzymam. Ludzie mnie znają oraz lubią.Potrafię odróżnić cheaty od skilla. Chcę pomóc w rozwijaniu serwera. 
7. Mikrofon [TAK/NIE]: TAK
8. Sposób płatności za Admina [SMS/Przelew]: Przelew
9. Kontakt : GG: 55095238, SC: remibolec
10. Serwer 4FUN
[Obrazek: XXXtentacion2-Calan-Beasley-@fortycalpro...00x600.jpg]
Ostrzeż

Paweł

Jezeli chodzi o ffa to na Nie
[Obrazek: giphy.gif]
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić.
                  65131188
Ostrzeż

ProXi

Sory ale mnie nie wjebiesz.Szybko idzie Ci ten wiek . 
na shoutboxie podam link jak nas chce wjebać bo tu zamiast link sie wyswietlic napisane jest :jestem idiotą w linku XDD.

EDIT: na shoutboxie też nie dziala ,wbije na niszycielecss.pl i tam będzie strefa klanowa i family friendly.kliknijce w rekrutacja i 2 podanie od końca .

tutaj napisał ze ma 20 lat a a niszcycielach

1. Wiek: 17
2. Nick: Analogue
3. Na serwerze gram od 15-03-2018, ale grałem jeszcze dość długo na sourcecs (pół roku)
4. Moje umiejętności to solidne 7/10
5. Coś o sobie: Mieszkam w Angli, lubię łucznictwo, cs oraz auta. Mam zamiar zostać mechanikiem.
6. Na ts będę często. SC: remibolec (XXXFOETUSCION Aka Polish Dres)
Ostrzeż

ReMiGoose

Na każdej stronie podaje inny wiek. Ale moi klan memberzy wiedzą że mam 20 lat  Duży uśmiech
Ostrzeż

ProXi

(14-Kwi-2018, 22:42)ReMiGoose napisał(a): Na każdej stronie podaje inny wiek. Ale moi klan memberzy wiedzą że mam 20 lat  Duży uśmiech

Teraz chcesz się wywinąć. Aż tak głupi nie jestem.
Ostrzeż

ReMiGoose

skoro mi nie wierzysz, spoko, nie będę tracił czasu. Ale jak mówiłem moi clan memberzy wiedzą ile mam lat.
Ostrzeż

ProXi

(14-Kwi-2018, 22:47)ReMiGoose napisał(a): skoro mi nie wierzysz, spoko, nie będę tracił czasu. Ale jak mówiłem moi clan memberzy wiedzą ile mam lat.

No dobrze.To po co piszesz że masz 17 lat.Chyba nie masz 5 lat żeby napisać podanie o admina.
Ostrzeż

Paweł

Chlopcze szczerosc mimo tego ze to wirtualny swiat nasz swiat to jakies reguly obowiazuja
On jak kamilek im starszy tym mlodszy
[Obrazek: giphy.gif]
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić.
                  65131188
Ostrzeż

ReMiGoose

Zgodzę się z wami oboma. Szczerość jest ważna, ale nie będę podawał swojego prawdziwego wieku na stronce na której nigdy nie byłem, dlatego podałem na niszczycielach 17, to był pierwszy dzień jak wszedłem na tą stronę. Tutaj wiem że niema dekli to podałem prawdziwy.
Ostrzeż

ProXi

(14-Kwi-2018, 23:02)ReMiGoose napisał(a): Zgodzę się z wami oboma. Szczerość jest ważna, ale nie będę podawał swojego prawdziwego wieku na stronce na której nigdy nie byłem, dlatego podałem na niszczycielach 17, to był pierwszy dzień jak wszedłem na tą stronę. Tutaj wiem że niema dekli to podałem prawdziwy.

na niszycielach na forum nigdy nie bylem wiec nwm jaki są ludzie.Ale grałem przez 3 dni na tym serwerze i by Cie napewno nie zjedli.
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości