Nowy styl

świr paleta

Twój nick: ProXi
Nick oskarżonego: Cygani™ | Cygan
Mapa/data/godzina: 2018-04-15 20:15
2018-04-15 20:41

Opis sytuacji: Taki sam przypadek jak u flatouta21. Nie kryje sie napierdala na wh jak pojepany.
Dowody (np. demko, screeny): demko.

Gdzie masz Opis Serwera gdzie Się odpalił? i tak Mam Nadzieje  że dostanie perma, Grałem dużo na Serwerze i widziałem jak Strzela przez Ściany.[Obrazek: exclamation.png]

Każda skarga jest podpisana pod dany serwer, tutaj np. Pod dd2
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

(15-Kwi-2018, 23:30)_.-\_JoKeR_'-._ napisał(a): Gdzie masz Opis Serwera gdzie Się odpalił? i tak Mam Nadzieje  że dostanie perma, Grałem dużo na Serwerze i widziałem jak Strzela przez Ściany.[Obrazek: exclamation.png]
JoKeR gdybyś był bardziej spostrzegawczy to byś zauważył, że skarga jest napisana w dziale ,,Serwer CS Source [DD2] > Skargi na graczy"

(15-Kwi-2018, 23:39)dawowi napisał(a):
(15-Kwi-2018, 23:30)_.-\_JoKeR_ napisał(a): Gdzie masz Opis Serwera gdzie Się odpalił? i tak Mam Nadzieje  że dostanie perma, Grałem dużo na Serwerze i widziałem jak Strzela przez Ściany.[Obrazek: exclamation.png]
JoKeR gdybyś był bardziej spostrzegawczy to byś zauważył, że skarga jest napisana w dziale ,,Serwer CS Source [DD2] > Skargi na graczy"

Ale Pisze się w Skargach jaki serwer, więc się nie czepiaj wiem co mówię.

Co ty pierdolisz xD. Użyj mojego poprawnego wzoru.
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Przecież Twój wzór niczym się nie różni.
Przestań robić spam.
Każdy wie o co chodzi.
W spokoju należy czekać na ac/admina

Ajj sorki mapa: De_dust2

WH i autobh, rozpisywać mi się nie chcę (ewentualnie rozpiszę, gdy będzie pisał odwołanie). Dzięki za zgłoszenie.
[Obrazek: bMtmPtp.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości