Masz konto? Rejestracja

Idealny wątek dla Pauli

Policjantka

[Obrazek: 93301544092488747798.png]Uwielbiam tworzyć projekty tatuaży Duży uśmiech
Odpowiedz Ostrzeż

fizek

Na tatuaż czaję się od kilku lat, ale jestem tak bardzo niezdecydowany, że pewnie będę się na niego czaił jeszcze długo.

Fajny mroczny projekt. Choć może tylko ja odbieram go jako mroczny? Ale czerwień na tatuażach zwykle kojarzy mi się z krwią. W ogóle uważam, że połączenie czerwieni z czarnym (ew. odcieniami szarości) najlepiej wygląda na ludzkiej skórze.
Masz więcej projektów? Może jakąś galerię z Internecie?
Odpowiedz Ostrzeż

Policjantka

(06-Maj-2018, 05:58)fizek napisał(a): Na tatuaż czaję się od kilku lat, ale jestem tak bardzo niezdecydowany, że pewnie będę się na niego czaił jeszcze długo.

Fajny mroczny projekt. Choć może tylko ja odbieram go jako mroczny? Ale czerwień na tatuażach zwykle kojarzy mi się z krwią. W ogóle uważam, że połączenie czerwieni z czarnym (ew. odcieniami szarości) najlepiej wygląda na ludzkiej skórze.
Masz więcej projektów? Może jakąś galerię z Internecie?

Mam fanpage na facebooku (na fanpagu są głównie prace patriotyczno - narodowe), najczęściej tworzę ręcznie czyli na kartce, to jedyny projekt "komputerowy" zrobiony w photoshopie, spędziłam nad tym cały dzień, ale myślę że efekt nie najgorszy jak na pierwszy raz Oczko. Mam również instagrama, na którym dodaję swoje prace. Na instagramie jest więcej tych tatuażowych prac, głównie w stylu dotwork (kropkowym).
Bardzo lubię mroczne klimaty. 
nick na instagramie: nightmare.rider
fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/ppaulart/
Prace do wglądu upside
PS. Jeśli jesteś niezdecydowany, lepiej dojrzeć do decyzji niż żałować czegokolwiek. Najlepiej jeśli tatuaż coś dla Ciebie oznacza, łączy Cię coś z nim. Nawet jeśli jest to jakaś śmiesznie mała rzecz. Oczko Pamiętaj, że jest to decyzja na całe życie, ponieważ ciężko jest się pozbyć później malowidełka na ciele. Mamy techniki usuwania laserowego tatuaży, ale mimo wszystko jest to ingerencja w skórę, naskórek. Każdy ma inaczej wrażliwą skórę i raczej jest niewskazane by jakkolwiek mocno ją podrażniać i w nią ingerować czy naruszać.
Odpowiedz Ostrzeż

KAPITAN KOKS

Bardzo ładne, podoba mi się upside
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

Masz talent ;-) pozazdrościć
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz Ostrzeż

DVMN

Świetnie że czymś sie zajmujesz! Propsy.
Też coś robie ale może na ten temat sam sie nie wypowiem
Dziwny Chłopak z Dziwną Muzyką.//DVMN
Odpowiedz Ostrzeż

Policjantka

(08-Maj-2018, 01:04)DVMN napisał(a): Świetnie że czymś sie zajmujesz! Propsy.
Też coś robie ale może na ten temat sam sie nie wypowiem

Czemu? Oczko Uważam, że każda pasja jest świetna. Pasje to fajna odskocznia od szarej rzeczywistości. Im ciekawsza tym ciekawszy człowiek. Duży uśmiech
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

DVMN pewnie się nie docenia :-P wtajemniczenia cie w jego twórczość https://youtu.be/NIhQqxreIho
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz Ostrzeż

KAPITAN KOKS

A jak ktoś ma tą przyjemność albo nie i pasję realizuje na codzień? Duży uśmiech
Szara rzeczywistość połączona z pasją :p
Odpowiedz Ostrzeż

Policjantka

(09-Maj-2018, 01:13)GRYZLI napisał(a): DVMN pewnie się nie docenia :-P wtajemniczenia cie w jego twórczość https://youtu.be/NIhQqxreIho

O. Z chęcią posłucham. Nie przepadam za takim typem muzyki, kiedyś nałogowo słuchałam rapu ale człowiek się zmienia.
Liczy się to, co ktoś ma w głowie, a muzyków - raperów szanuję za wyobraźnię i za kreatywność łączenia rzeczywistości z tą wyobraźnią, dzięki temu powstaje sensowny słowotok.  Duży uśmiech

(09-Maj-2018, 01:22)Boom napisał(a): A jak ktoś ma tą przyjemność albo nie i pasję realizuje na codzień? Duży uśmiech
Szara rzeczywistość połączona z pasją :p

Dlatego ja chcę w przyszłości połączyć swoją pasję z pracą.  Duży uśmiech
Chcę poniekąd pomagać ludziom i wyróżniać się z pośród sterty policjantów, którzy tylko statystyki nabijają mandatami ale coś czuję, że jak będę milusia, dobra i pomocna to szybko wylecę z tej roboty.  Język I tu szara rzeczywistość zmiażdży pasję.  Duży uśmiech
Ale mam plan B: robienie tatuaży, także zawsze jakaś alternatywa haha  Cwaniak
Odpowiedz Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości