Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
SKARGA na "a ten to kto"

Popuś

No xDDDDD Ogląda ktoś demo >?
Ostrzeż

Paweł

Popus spokojnie u mnie strachu nigdy nie bylo i nie bedzie
Pawel.K
[Obrazek: giphy.gif]
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić.
                  65131188
Ostrzeż

GRYZLI

Demko obejrzę jutro, pozdrawiam
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Ostrzeż

Paweł

(07-Maj-2018, 21:37)tewno napisał(a): Witam Admin serwera FFA nie dość ze gra na TXT to jeszcze pozwala grać innym graczom zarazem twierdząc ze nie wchodzi na TXT sytuacja odbyła się na mapie assault około godziny 19:40-20:05 dnia 7 maja 2018r oczywiście wpadłem w dyskusje z Adminem upside i zostałem postraszony banem Cwaniak . Niestety moje demo nie zapisało się Smutny  lecz zostało jeszcze z serwera DEMO assault TXTOczko . Admin a ten to kto nie jest wykwalifikowany do posiadania rangi Admin na serwerze FFA

Pozdrawiam
  Karol P.
  TeWn-0

Kiedy ja cie straszylem banem?!!!!!!! sam napisales to mnie zbanuj za aima! co ty kurwa sam sobie cos wkrecasz.
Pawel K.
                  65131188
Ostrzeż

Petarda

Raz grałem na FFA i Paweł wydawał mi się być osobą spokojną i czujną na różne rzeczy. Może to nic nie wnosi tu, ale chce uswiadomic danego gracza ze pawel jest spk i by nie oszukiwal jako admin.
Ostrzeż

GRYZLI

Z racji tego ze chodzi o admina to znalazłem czas nawet w dzień mojej rocznicy ślubu(wiem,wiem możecie mi pogratulować Język )
po oglądnięciu demka mogę stwierdzić z czystym sumieniem ze nie są to txt , jest tam normalny beton czy bóg wie co tam wylali ,wysypali,położyli (nie jestem murarzem żeby dokładnie stwierdzić co to jest), użytkownik który napisał skargę jest w całkowitym błędzie(tak to jest jak się nie zna map), pisałeś na czacie ze ma tam wskoczyć bez podwójnego skoku, to ja tobie odpowiem jak to zrobić ,z prawej strony masz siatkę i bez problemu po niej tam wskakujesz , dziwi mnie jedna sprawa admin pisze tobie ze to nie txt a ty jak uparciuch(ładnie to nazwę) kłócisz się ze to sa txt, niestety w tym temacie sie pomyliłeś i mam nadzieje ze przeprosisz admina Pawła za ta pomyłkę

z poważaniem niedźwiadek GRYZLI Język
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Ostrzeż

Paweł

Mysle ze wszystko zostalo wyjasnione i prosze o nalozenie bana 48 h na gracza "tewn' za nękanie mojej osoby i stwierdzenie ze nie mam kwalifikacji,niech sie troche nauczy pokory chlopak
                  65131188
Ostrzeż

MagikOZ

Gwiazdka 

Niestety każdy popełnia błędy, z moich założeń wynikało iż dane miejsce na mapie jest TXT. no cóż BARDZO przepraszam cie Pawle (ban mi się należy) następnym razem po prostu nie będę się sprzeczał z administracją wręcz przeciwnie 

Ps. GRYZLI Duży uśmiech szczęścia 

Pozdrawiam
  Karol.P
  TeWn-0

Ostrzeż

Paweł

Nastepnym razem po prostu pisz pytaj to nic nie kosztuje i nic na tym nie stracisz
                  65131188
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości