Masz konto? Rejestracja

Załosne ;/

By Arthur

*DEAD* [Vip][-Globalna Elita-] QUEL : mialas wczoraj wypierdalac z tego serwera 

Dodam, ze serwer traci graczy przez takie osoby ;/ Jeszcze to jakis vip :d
Odpowiedz Ostrzeż

Kaczka

Wzór mordo...
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

Sprawę znam dokładnie, więc nie potrzeba wzoru, otóż przy nadaniu bana dla tego gracza popełniłem drobna pomyłkę w czasie kary, za chwilę ja poprawię
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz Ostrzeż

chickenlsd

Sracie sie ze ktos wyzywa odpała. Wy tam nigdy nic nie zauwazycie "pseudo koledzy i grzcze". Jak trzeba to admina zadnego. demka tylko ogladaja i analizuja na swoj rozum. Za trzy cztery miesiace okaze sie ze jednak byl odpalony. tak jak poprzedni wh-cze. bylo ich tu sporo, nawet w administracji. O ile wczesniej z powodu frekfencji i opinii pozegnamy sie z serwerem. Dodajmy tez fakt ze roxi notorycznie kogos wyzywa. Mula stary odpał jej kolega grał na wh poł roku.
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

Oglądałem jego dwa demka i nie widziałem tam żadnych podejrzanych akcji, na tą chwilę jest czysty, a czy się odpali za miesiąc czy dwa to wtedy będziemy się tym martwić
Odpowiedz Ostrzeż

chickenlsd

Czyli teraz macie wyje×ane i dwa damka rozwiazuja problem ? To jeszcze ustosunkujcie się do tego co napisał rudy na mój temat. Za jakiego Huja dwa razy mam być karany ?

Gdzie jest temat że administracja tego serwera jasno mówiła że rude wredne jest odpalonym i wychodzili z serwera ? Nie chcieli sami z nim grac. Do tej pory jeden z nich ma adma. Tego nikt nie pisze. Zajmujecie się pierdolami A za plecami puszczają wam baki.

Gdzie jest temat że administracja tego serwera jasno mówiła że rude wredne jest odpalonym i wychodzili z serwera ? Nie chcieli sami z nim grac. Do tej pory jeden z nich ma adma. Tego nikt nie pisze. Zajmujecie się pierdolami A za plecami puszczają wam baki.

I do rudego. Możesz sobie muta nawet na pół roku wklepac. Z głupim i tak nie mam o czym rozmawiać.
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

Daj mi demko ciponzo na którym artureeeee gral odpalony to z miejsca cie przeprosze za nadanie nieslusznego bana, mało tego otrzymasz ode mnie vipa na każdy nasz serwer na miesiąc,a jak narazie mogę stwierdzić tylko tyle że zjechaliscie chłopaka na serwerze za to że jest odpalony, co okazało się nieslusznym oskarżeniem, grał poprostu lepiej od was i was bił, dlatego też stwierdziliscie że to odpal, demka masz z dwóch tygodni do tyłu więc masz w czym wybierać
Odpowiedz Ostrzeż

rude wredne

O, i to jest cały ciponzo. W 100% pewny, że gracz odpalony, ale demka nie poda i nie rozpisze. ????
Po co o muli wspominasz? Został zbanowany od razu, gdy (chyba) Halucyn go przyłapał. Było to dosyć dawno temu. Od tamtej pory wchodzi na zmienionym id/ip. Banujemy go w miarę możliwości.

"Gdzie jest temat że administracja tego serwera jasno mówiła że rude wredne jest odpalonym i wychodzili z serwera ? Nie chcieli sami z nim grac. Do tej pory jeden z nich ma adma. Tego nikt nie pisze. Zajmujecie się pierdolami A za plecami puszczają wam baki."

E? Były wielkie płacze, bo ciągle gadacie, że czituje. Demka dostępne są publicznie, nikt nie zabrania wam ściągać i udowadniać, że jednak to wh mam. Ale nie - lepiej wymyślać bajki, że jestem nietykalny, że układziki są, że NIE MOŻNA MNIE JUŻ ZBANOWAĆ, BO RAZ UDOWODNIŁEM, IŻ JESTEM CZYSTY (w co i tak nie uwierzyliście, bo wy wiecie lepiej, zawsze), i inne bajeczki. Gracze przestali wchodzić na ffa z innego powodu - głównie lagi i zbyt mocny vip. Przez ostatnie ~3-4 miesiące na ffa rozegrałem może z 10 godzin, więc nie pitol głupot, że z mojego powodu ludzie nie grają na serwerze.
Jasne, na twoje życzenie, cipko, nałożę mute na pół roku. Jesteś niesamowitym prymitywem, brak tobie jakiejkolwiek kultury, a "rude, cziterska kurwo" padające z twojej gęby i zero odpowiedzi ode mnie, nazywasz rozmową. Stary, głupi cap i tyle. Idź teraz dziadku na inne serwerownie pieprzyć głupoty o mnie, ale tak, abym tego nie widział (tak jak to lubisz najbardziej robić, lmao).
[Obrazek: bMtmPtp.png]
Odpowiedz Ostrzeż

KAPITAN KOKS

A ja dodam , że CIPONZO +2.
Jeszcze raz tak będziesz gembować to dostaniesz więcej
Odpowiedz Ostrzeż

(Zoro(

Siema trochę mnie tu nie bylo, ale pozwolę dodać sobie że ciponzooo się z kogutem chyba na łeb pozamieniał nie tylko u was robi chałę ale wchodzi na inny serwer narzeka że serwer do dupy to mu normlanie powiedzialem że nie musi to grac to zaczął wyzywać. Robimy zrzutkę na psychologa?
,,You can take my life, but i will take yours too" IM <3
Odpowiedz Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości