Masz konto? Rejestracja

VIPy

dawowi

GRYZLI ludzie w większości kupują tego VIPa nie dla żadnego 10 hp tylko po to żeby mieć możliwość kupna AWP.
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

Tak? A ja kupiłem właśnie dla 10 hp które czasami mi ratują.... Hehe
Odpowiedz Ostrzeż

DVMN

Ja nie widze w tym żadnego problemu,Po to sie kupuje VIP'a żeby mieć różne dodatki między innymi więcej HP.
Zabieranie przywilejów według mnie oznaczałoby tańszego vipa ale bez jednej z ważniejszych rzeczy.
Odpowiedz Ostrzeż

Ristore

Oczywiście, że wyjebać te 10 hp. Przecież nikt za tym płakać nie będzie, ba nawet większość graczy nie zauważy zmian
MAKE SOURCECS GREAT AGAIN
Make ristore smart again
Odpowiedz Ostrzeż

Margay™

Ale wiecie że nie dodaje tych 10 hp za zabójstwo? W zupełności zgadzam się z dawowi że te 10 hp jest denerwujące i też nie potrzebne. Ruletka, skiny oraz deagle z granatami w zupełności wystarczą. Można by było pokusić się o przywrócenie dodawania tych 10 hp za zabójstwo.
Jak Enduro to tylko w 4t <3
Odpowiedz Ostrzeż

Emporio

Po to gracze kupuja vipy zemy miec te 10hp wiecej I miec inne rozne przywileje. Dla mnie usuniecie vipom 10hp jest bez sensu
Odpowiedz Ostrzeż

Ristore

Z resztą, jeśli ludzie przestaną kupować VIPA to wyjebane, właściciel straci, który tutaj nawet nie wchodzi XD dostaje pieniądze za frajer, już dawno powinno się zamrozić te środki ( połowniczo się to udaje :V)
Make ristore smart again
Odpowiedz Ostrzeż

rude wredne

Te dodawane hp to jakaś lipa. Wydaje mi się, że wystarczającym bonusem jest dodatkowa kasa, granaty, deagle + kamizelka z kaskiem.
[Obrazek: bMtmPtp.png]
Odpowiedz Ostrzeż

Ristore

Make Sourcecs Great Again (:
Make ristore smart again
Odpowiedz Ostrzeż

Roxi

Serce 

Mój przedmówca ma racje
Odpowiedz Ostrzeż

Skocz do: