KOMUNIKAT

KOMUNIKAT!

Niektórzy z Was wiedzą, niektórzy jeszcze nie.

Otóż @"Fawkes" zrezygnował ze stanowiska, a jego dotychczasowe obowiązki przejąłem ja. Kilka działań dotyczących poprawy funkcjonowania serwerowni jest w toku, kilka trzeba jeszcze zaplanować. Ale sukcesywnie będę je wdrażał.

Poza tym chcę powiedzieć (tj. napisać), że jeśli stwierdzicie, że nie nadaję się na to stanowisko, nie będę kurczowo się go trzymał. Dam Wam realną szansę odwołania mnie.

Bardzo chciałbym, żebyśmy przywrócili tej serwerowni dawną świetność. I liczę na Waszą współpracę. Szczególnie Head Adminów.

(zmiany i update-y będę zamieszczał w tym wątku)

1. Head Admini

Z racji, iż doskonale zdaję sobie sprawę, że nie pociągnę wszystkiego sam, wybrałem po jednym adminie z każdego serwera, którzy mnie będą wspierać. Stworzyłem grupę Head Admin i dodałem te osoby do niej.

Nominacje na serwerowni otrzymują:
Dodatkowe uprawnienia i obowiązki:
  • Head Admin na serwerze będzie miał większy immunitet.
  • Head Admin będzie miał głos decydujący przy podaniach na admina serwera (w zasadzie nie będę się w to wtrącał, chyba, że cos mnie zaniepokoi).
  • Head Admin będzie miał głos rozstrzygający przy skargach na administrację.
  • Tak samo jak przy podaniach, Head Admin będzie miał prawo pozbawienia admina uprawnień (po prostu chciałbym, żeby Head Admini sami sobie dobierali osoby do współpracy).
  • Na forum Head Admin będzie automatycznie moderatorem działu podlegającego mu serwera.
  • Head Admin będzie mógł wystawiać warny na forum (nie tylko w swoim dziale).

rude wredne, dla Ciebie niewiele się zmieni w zasadzie, bo już moderujesz ten dział. Dodam Ci po prostu możliwość wystawiania warnów.

2. Inne zmiany
  • Likwidacja grupy Admin 4Fun i powrót do poprzedniego ustawienia, czyli wszyscy admini w jednej grupie.
  • Warny permanentne zostały zlikwidowane. W tym momencie domyślny warn ustawiany będzie 1-miesięczny.
  • Domyślna wartość warna zostanie ustawiona na 1 pkt (obecnie to 2 pkty). Jeśli dany użytkownik zbierze w ciągu miesiąca 10 pktów, zostanie zbanowany permanentnie (zasada nie działa wstecz – obecne bany zostają) bez możliwości powrotu. (nie ukrywajmy, trzeba będzie się bardzo postarać, żeby zdobyć 10 pktów w ciągu jednego miesiąca)

Na tę chwilę to wszystko.

UPDATE:
3. Nominacja moderatora
Mam przyjemność ogłosić, iż nasz zasłużony kolega GRYZLI będzie od dzisiaj pełnił obowiązki moderatora na naszym forum.
Do jego misji będzie należało kontrolowanie zachowań, dbałość o retorykę oraz zarządzanie treścią forum.
Liczę na owocna współpracę. Naszą forumową gawie… społeczność proszę o wyrozumiałość w pierwszych tygodniach urzędowania nowego moderatora.
Ze swojej strony zapewniam pełną pomoc merytoryczną w tym trudnym zadaniu.
I dziękuję, że przyjąłeś moją propozycję.

Nie ukrywam ze kilka osob z pewnoscia zdziwilo odejscie Fawkes, ale coz jego decyzja. Uwaz ze z Twoim zaangazowaniem w 100% nadajesz sie na jego stanowisko. Jezeli chodzi o headainow, ktozi maja Tobie pomagac to moim skromym zdaniem wybrales sobie dobry sklad. Owszen z przykroacia przyznaje sie ze nie znam kilku osob, ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby ich poznac. Co do nominacji na mnie tez nie ukrywam ze mnie to zszokowalo. Jezeli gracze oraz inni admini uznaja ze sie nadam na to stanowisko to nie zoatanie mi nic innego jak tylko bardziej ( o ile sie jeszcze da) przykladac do mojej funkcji w tym idacym do przodu esporcieOczko a co do pozostalych Twoich nominacji dla wszystkich jestem na takOczko PozdrawiamOczko

Wystawianie warnów przez HeadAdminów to moim skromnym zdaniem słaba decyzja. Pozdrawiam i powodzenia!

Fizek na prezydenta!

Dziwny Chłopak z Dziwną Muzyką.//DVMN

UPDATE

dziękuje za takie zaufanie w moim kierunku, postaram się pełnić tą funkcje jak najlepiej, mam nadzieje ze nasza współpraca wyjdzie nam wszystkim na dobre

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości