awp_lego

Czy chcecie Digle na mapach typu awp_lego?

Załóżmy, że ankieta będzie do godziny 20 otwarta? Może tak być?

dla mnie mogą byc nwm w czym problem ze ktos nawala z digla jak chce a ma mozliwośc to czemu nie

Edit
Moze lepiej bylo by zrobic glosowanie z automatu na poczatku mapy za wylaczeniem deagle

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

Wg mnie skoro serwer nazywa się ONLY awp, to nie powinno być żadnej innej broni oprócz aweczki. Oczko

(20-Cze-2018, 15:59)Zenek z Akcentu napisał(a): Wg mnie skoro serwer nazywa się ONLY awp, to nie powinno być żadnej innej broni oprócz aweczki. Oczko

Dokładnie

Moim zdaniem ja bym zostawiładnie jednak digle bo i tak z aparatem da się dość prosto zabić gracza z diglem a jak masz problem to ty tez masz digla (-_-)

Aparatem=awp (pisze to na fonie)

Z tego co pamiętam na mapie 35hp gdzie powinny być same kosy, vipy tak czy tak mają  deagle i nawet nie można ich wył. Zapewne na mapie awp będzie podobnie, tak samo jak granaty których nie można wyłaczyc z panelu administratora, jak dla mnie propozycja jest do odrzucenia chciał bym jeszcze usłyszeć zdanie Paweł na ten temat

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

GRYZLI uwierz mi da się na awp_lego wyłączyć DIGLE

(20-Cze-2018, 15:59)Zenek z Akcentu napisał(a): Wg mnie skoro serwer nazywa się ONLY awp, to nie powinno być żadnej innej broni oprócz aweczki. Oczko

Więc jeżeli mapa nazywa się AWP_LEGO czy AWP_ZVK(chyba tak, dokładnie nie pamiętam) to też powinna być tylko AWP a nie jeszcze digle.

Ludzie po co deagle, ta mapa jest po to żeby grać z awp, a nie z deglami. Only AWP sama nazwa mówi wszystko tylko awp, a nie jakieś deagle....

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości