Junior admin

Ja mam propozycje wprowadzenia Junior admina z ograniczonymi uprawnieniami,wiadomo sa wakacje bedzie wiecej mlodych graczy i zeby wszystko bylo dobrze kazdy junior mialbym swojego opiekuna a po jakims czasie jakby sie sprawdzil zostalby normalnym adminem,co wy na to?

[Obrazek: giphy.gif]
„Koniec końców, prawdziwą siłą Spartiaty jest wojownik stojący obok. Szanuj go więc, a on będzie szanował ciebie. 

No pomysł spoko, tylko dostanie tego normalnego admina, i zacznie odpierniczać

Pomysł dobry o ile juniorami zostaną osoby ktore jednak ogarnięte są, jakiś próg wiekowy też by się przydał. Jako były admin myslę że dobra inicjatywa. Przydałby się spis uprawnień i wymagania.

,,You can take my life, but i will take yours too" IM <3

na tak, pomysł w porządku

Dla tych, którzy rozumieją - tłumaczenie jest zbędne...

Tym, którzy nie rozumieją - niemożliwe jest wytłumaczyć... 

Pomysł bardzo dobry A okres próbny bardzo szybko pokaże czy warto Dax normalnego admina

[Obrazek: ca9FknL.thumb.gif.049ee0835814b535d390fa5e04f36be8.gif]

jestem tak pół na pól Duży uśmiech

W życiu piękne są tylko chwile. 

Zależy też jaki byłby prog wiekowy. Jeśli chcecie dać szansę młodym i ogarniętym to weźcie pod uwagę że junior musi być darmowy, bo wątpięby taki ktos ponizej 15stki mogł zapłacić. Jeśli wiek powyzej 15 to już inna sprawa chociaż myślę że serwer nie zubożeje jesli junior byłby darmowy a być moze komuś się funkcja spodoba i zostanie normalnym adminem

,,You can take my life, but i will take yours too" IM <3

Zawsze można zacząć od drobnych uprawnień, z czasem gdy junior będzie się spisywał będzie otrzymywał kolejne Cwaniak

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

ale nawet jeżeli to min 16 lat żeby mieć admina Duży uśmiech

W życiu piękne są tylko chwile. 

A dziesięciolatek dostanie admina???

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości