Masz konto? Rejestracja

Junior admin

sl!wa

Jeśli byłby tylko ban Max 60min kick mute i restrykcje broni to okej
Odpowiedz Ostrzeż

Paweł

(14-Sie-2018, 19:40)sl!wa napisał(a): Jeśli byłby tylko ban Max 60min kick mute i restrykcje broni to okej

No wlasnie o takie cos chodzi, zeby junior sie nauczyl jak najlepiej zarzadzac komendami,wiadomo ze w przyszlosci bedą potrzebni mlodzi doswiadczeni admini
[Obrazek: giphy.gif]
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić.
                  65131188
Odpowiedz Ostrzeż

BraZaBrata

Proponowałem to kiedyś, jestem zaupside
Odpowiedz Ostrzeż

Czarno Brody

Już to mówiłem jest to do niczego pomysł (ch...) 
Po co utrudniać sobie życie?
Odpowiedz Ostrzeż

fizek

Paweł, u siebie na serwie jesteś wszechmocny.

Chcesz stworzyć juniora – droga wolna. (Wszyscy wiemy skąd się juniorzy biorą).

Wystarczy, że przyjmiesz kogoś na juniora i powiesz Gryzliemu lub mnie, żeby ograniczyć prawa. Co prawda jeszcze nie wiem jak miałbym ograniczyć ban max do godziny, ale mamy nowego zapalonego człowieka do techniczenia naszych serwów, może on się dowie.

Taki żart mi się skojarzył.

Jak się robi małe deseczki? Tak jak małe dziewczynki – rżnie się te większe.
Odpowiedz Ostrzeż

Iza

(14-Sie-2018, 20:43)Czarno Brody napisał(a): Już to mówiłem jest to do niczego pomysł (ch...) 
Po co utrudniać sobie życie?

Dlaczego utrudniać? To ma pomóc adminom, jeżeli będzie wyglądało to jak dawna flaga jestem za również taka posiadałam i nie było żadnego problemuOczko
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

Hmm, zamienimy słowa w czyny, w najbliższym czasie spróbujemy tej funkcji, zobaczymy czy się przyjmie, w sumie mamy już ochotnika, sam jestem ciekawy co tego wyjdzie.
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz Ostrzeż

Mozur

Można spróbować .
Jeżeli nie będzie się układało wszystko tak jak oczekujemy to się ten pomysł wycofa .
Odpowiedz Ostrzeż

okrutnicki

Dużą rolę musi odegrać opiekun, jeśli nie będzie z jego strony zaangażowania, to ten pomysł nie wypali. I tu jest pytanie: Kto podejmie się wyzwaniu?
Odpowiedz Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości