Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Problem z VIP!

fizek

Poniższy post dotyczy tylko NOWEGO ZAKUPU! Jeśli już zarejestrowałeś usługę i PRZESTAŁ on działać, to sprawa dotyczy zupełnie innego problemu i wtedy najprawdopodobniej usługa VIP nie działa nikomu!

Jeśli pojawia się problem z usługą VIP w każdym wypadku jest potrzebny kontakt prywatny ze mną.

Przygotuj dane:

1. Na jaki numer wysłałeś sms?
2. Z jakiego numeru wysłałeś sms?
3. O jakiej treści wysłałeś sms?
4. Kiedy wysłałeś sms?

Dokładna data i chociaż przybliżona godzina.
5. Jaka była treść sms zwrotnego?
Najważniejszy jest kod z sms.
6. Na który serwer próbowałeś dokonać zakupu usługi?
Jeśli problem dotyczy serwera COD MOD, która usługę próbowałeś zakupić?
7. Jaki nick na serwerze miałeś wprowadzając kod z sms?
8. Kiedy próbowałeś wprowadzić kod sms na serwer?
9. Jaki masz nick na forum?

Dopisz dodatkowo:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu w celach administracyjnych związanych z zakupem usługi VIP.

Te informacje wysyłasz do mnie e-mailem, na adres: fizek@fizek.pl
W tytule wiadomości wpisz: problem z usługą vip

Jeśli chcesz do mnie napisać na forum, to jest to kontakt DODATKOWY, bez wysłanego maila w ogóle nie będę zabierał się za rozwiązanie problemu.

Zaznaczam, że nie będę udostępniał Twojego numeru telefonu nikomu, potrzebuję go, żeby móc sprawdzić co się stało.

Standardowo odpowiadam w ciągu 48 godzin, ale wiem, że to są ważne sprawy, więc będę starał się rozwiązywać te problemy priorytetowo. Im więcej danych mi podasz, tym szybciej będę mógł zlokalizować Twój zakup i rozwiązać problem. A im mniej ich podasz, tym dłużej to wszystko potrwa, bo ja i tak potrzebuję WSZYSTKIE dane. Jak Ty mi ich nie podasz, będę musiał je sam znaleźć.

fizek
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości