Masz konto? Rejestracja

FFA PRZENIESIONE >kliknij<

DD2 PRZENIESIONE >kliknij<

Wątek zamknięty 
Opiekun CSS 4FUN

Przemek28x

Witam, z tej strony serwerowy "Judasz" lub inny nick "Przemek28x"

Przejdę więc od razu do szczegółów.
Chciałbym zgłosić kandydaturę Emporio by został opiekunem serwera!
Od jakiegoś czasu gram na serwerze, a od jakiegoś czasu czyli okres 2-3 miesięcy.
Wczoraj obiło mi się o uszy, kiedy grałem że "Kaczka", nie jest już opiekunem serwera. Nie wnikam w szczegóły, mogę się również mylić. Przechodząc do rzeczy, dlaczego Emporio? Na moje odpowiedzi nie trzeba długo czekać. 

-Emporio jest świetnym graczem.  można z nim pogadać, pośmiać się ale to nic. 

-Zawsze pomaga dla innych ludzi gdy jest taka potrzeba.

- Jest adminem i gra bez vipa. Dlaczego bez vipa? Woli utworzyć zabawę na jailu i osoba która wygra ma wspomniane przywileje. 

- Ma 27 lat, przestrzega regulaminu serwera i nie pozwala by ktoś go łamał.

Ktoś pomyśli, piszesz w jego osobie? nieeee, piszę jako każdy gracz serwera 4FuN. Potrzeba porządnego Opiekuna aby wgrał nowe mapy jak i ciekawe roundsoundy. Emporio jest najwłaściwszą osobą bo wiek, bo staż. Tak więc nie jest jakimś "Żółtym" z pod sklepu. 

cóż, z moich argumentów to chyba na razie tyle. Gdyby moje konto było od razu aktywne wczoraj bym dużo więcej napisał gdyż miałem o wiele więcej na języku niż teraz.

Z poważaniem -> Judasz.
Ostrzeż

Kaczka

Emporio jest Head Adminem. Ja będąc ,,opiekunem" zajmowałem się sprawami technicznymi, Emporio zajmuję się czym innym.
(Jeszcze nie wiem czy wyleciałem) Duży uśmiech

Wpadaj czasami na forum, nie wiesz co się dzieje ;x
Ostrzeż

JoKeReK

Był bym za, no ale jak już mamy naszego Opiekuna Kaczka - #xDirex więc najlepiej zamknąć temat. No ależ nie jestem moduratorem np jak GRYZLI to tego nie zrobię, lub administratorem np jak fizek , no ale jak widzę jak się sprawuje z tym co robi w H@ , jestem za, ale jak pisałem mamy kaczkę, i to nam wystarczy, jak by Kaczka - #xDirex, został wywalony, albo Zrezygnował z Miejsca Opiekuna , to mógł by zająć jego miejsce nasz Słyny w tym temacie Emporio
Ostrzeż

Kaczka

(Emporio nie umie w ftp Smutny ) xD
Ostrzeż

Paweł

Ja pierdole "Modurator" no musialem przeklnąć Oczko
[Obrazek: giphy.gif]
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić.
                    65131188
Ostrzeż

Emporio

Milo Przemek ze chcesz zebym bym opiekunem 4FUN. Jezeli chodzi o moje zdanie powiem tylko ty tyle. Zalezy czy tylko Ty chcesz czy tez inny gracze. Ja sie pchac nabta funkcje nie bede. Jak wczesniej wspomnialem zalezy to od tego czy gracze chca mnie ma opiekuna I co na to powie fizek.
Ostrzeż

Petarda

Emporio widomo że ja też chcę żebyś był H@.
Ostrzeż

pallo2003

JESTEM NA TAK!
Ostrzeż

KiK

Serce 

Emporio na Opiekuna !!! love Jeżeli nie ma opiekuna i Emporio się zgadza to nie ma lepszej osoby na te stanowisko. Właśnie na serwerze była rozmowa na ten temat i wszyscy co się wypowiadali ( wszyscy pozytywnie o Emporio Duży uśmiech ) uważają go za najbardziej odpowiednią osobę na te stanowisko Zawstydzony Zawstydzony Kilka wypowiedzi mogę przytoczyć ,, @Emporio pilnuje porządku na serwerze'', ,, Jak dzisiaj 2 graczy chciało mnie zbanować bezpodstawnie, Emporio mi pomógł i dzięki niemu nie zostałem zbanowany'' , ,, Emporio jest najlepszą osobą na te stanowisko'' a że jesteś najlepszym H@ to nawet nie wiem ile razy słyszałam przez ten czas jak gram. Więc Emporio na serwerze jesteś chyba najbardziej lubiany Duży uśmiech  Gracze wręcz za tobą poszli by w ogień, od kiedy gram nie słyszałam ni jednej złej wypowiedzi na twój temat, jesteś po prostu niezastąpiony !!!!
JESTEM NA WIELKIE TAK
[Obrazek: 112553_bo-zyje-sie-tylko-raz.jpg]
Ostrzeż

Gabi

(30-Cze-2018, 12:32)Petarda napisał(a): Emporio widomo że ja też chcę żebyś był H@.

Ale już jest przecież H@
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości