Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Opiekun CSS 4FUN

JoKeReK

(30-Cze-2018, 16:21)Gabi napisał(a):
(30-Cze-2018, 12:32)Petarda napisał(a): Emporio widomo że ja też chcę żebyś był H@.

Ale już jest przecież H@

Gabi to ty się przeniesiesz na H@ a nie na zastępce, a on na Opiekuna.
Ostrzeż

Kala.

OPIEKUN- TO JEST TO SAMO CO H@.
[Obrazek: tenorgif_qewnehs.gif]
Ostrzeż

Gabi

DOKŁADNIE TAK JAK NAPISAŁA Kala.
Ostrzeż

19+ 4FUN

Emporio zostań opiekunem serwera CSS 4FUN! Język
Ostrzeż

Gabi

Kolejny xD
Jest już taki wątek, poszukaj i tam się wypowiedz.
Ostrzeż

Ristore

Ej dobra, ten spam o opiekunie to jest jakis żart i ewidentnie sie ktos ugadał XD

Przemek28x

Ja nie rozumiem wgl. w jakim sensie ktoś się miał ugadać? Kaczka zbanowany na forum, na serwerze go wgl. nie widać to kurfa kto ma być opiekunem 4FuN jak nie emporio? kto gra na tyle długo i się najbardziej angażuje w serwer? jaja sobie z nas robicie?

Wgl. Gdzie jest powiedziane że H@ to jest to samo co Opiekun jak Emporio nie ma nawet ftp aby wgrać pieprzonej mapy. Myślcie ludzie, bo bym was śmiechem zaj^bał.
Ostrzeż

Czarno Brody

(04-Lip-2018, 20:48)Przemek28x napisał(a): Ja nie rozumiem wgl. w jakim sensie ktoś się miał ugadać? Kaczka zbanowany na forum, na serwerze go wgl. nie widać to kurfa kto ma być opiekunem 4FuN jak nie emporio? kto gra na tyle długo i się najbardziej angażuje w serwer? jaja sobie z nas robicie?

Wgl. Gdzie jest powiedziane że H@ to jest to samo co Opiekun jak Emporio nie ma nawet ftp aby wgrać pieprzonej mapy. Myślcie ludzie, bo bym was śmiechem zaj^bał.
Masz rację. ..
Ostrzeż

GRYZLI

(04-Lip-2018, 20:48)Przemek28x napisał(a): Ja nie rozumiem wgl. w jakim sensie ktoś się miał ugadać? Kaczka zbanowany na forum, na serwerze go wgl. nie widać to kurfa kto ma być opiekunem 4FuN jak nie emporio? kto gra na tyle długo i się najbardziej angażuje w serwer? jaja sobie z nas robicie?

Zważaj na słowa które piszesz, kaczka na tą chwilę jest zbanowany i to tylko jego zasługa, czy wróci? Ciężko powiedzieć, jeżeli Emporio chce dostęp do FTP, to wystarczy porozmawiać z fizek, wątek uważam za zamknięty, chyba że fizek sam go otworzy
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości