Masz konto? Rejestracja

Serwery 1v1

Franczesko

Proponuje dodanie arenek 1v1 jak nowe mapy bądź nowy serwer. Będzie  to na pewno dobry wybór bo jest to jedna z większych atrakcji w 1.6 oraz GO. (jeżeli byłaby to nowy server polecam dodać skiny za mobilne pieniądze za zabójstwo, gracze mogliby sie wymieniac skinami i otweirac je z skrzynek).
Odpowiedz Ostrzeż

OlaV

"skrzynki" w source to jakas abominacja by była. Jak ktoś chce sobie pobawić się pistolecikami o kolorach tęczy niech idzie na GO Duży uśmiech
Ni ma mnie
Odpowiedz Ostrzeż

Franczesko

(02-Lip-2018, 17:36)Fawkes napisał(a): "skrzynki" w source to jakas abominacja by była. Jak ktoś chce sobie pobawić się pistolecikami o kolorach tęczy niech idzie na GO Duży uśmiech

nie chodzi mi o prwwdziwe skrzynki, a "kolorowe pistoleciki" mają tylko vipy
Odpowiedz Ostrzeż

Emporio

Pomysł z arenami wydaję mi się całkiem spoko.
Odpowiedz Ostrzeż

Przemek28x

Również uważam że areny 1.vs1 przydałyby się. Jest to coś, czego nie ma już w CS:S upside!
Odpowiedz Ostrzeż

Roxi

Pomysł dobry, gorzej z wykonaniem :v
Odpowiedz Ostrzeż

fizek

A pomóżcie mi znaleźć taki mod z arenkami do CS:S. Link, nazwę, cokolwiek.

Próbowałem wyszukać kilka oczywistych fraz w google, ale albo kierowało mnie na GO, albo podpowiadało jakiś skrypt zupełnie niezwiązany z tematem. Nie mam problemu, żeby sprawdzić, czy coś takiego się przyjmie. Serwer spokojnie mogę wystawić na jakimś VPS

Odpowiedz Ostrzeż

Franczesko

Starałem się lecz nie znalazlem ale za to znalazłem mody na gungame i zombie escape, które też mogą być ciekawe.

Przykład mapy zombie escape :
https://www.youtube.com/watch?v=XUvDA5-iZzM

Przykład gungame :
https://www.youtube.com/watch?v=EQzVBZKujX0
Odpowiedz Ostrzeż

Czarno Brody

Zombie mod mógł by być ciekawy. Grałem kiedyś dużo na takim servie i Nie nudziało mi się ale serwarownia sie rospadła. To mógł  by być pomysł na kolejny server albo dodać do 4fun upside

(11-Lip-2018, 12:15)Czarno Brody napisał(a): Zombie mod mógł by być ciekawy. Grałem kiedyś dużo na takim servie i Nie nudziało mi się ale serwarownia sie rospadła. To mógł  by być pomysł na kolejny server albo dodać do 4fun upside
*Zombie escape
Odpowiedz Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości