Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Skarga Kala

(Zoro(

Twój nick: (Zoro(
Nick oskarżonego admina: XYZZ coś tam, ale wiadomo że Kala

Mapa/data/godzina: de_dust 2 ice, 05.07.2018r, godz 14:30 okolo
Opis sytuacji:

O co chodzi? Składam skargę na admina Kala. Sytuacja następujaca. Wchodzi wyzej wymieniona na serwer i mówi że nie gramy z awp. Zabiłem ja raz czy dwa ze scouta. No ok. Po iluś rundach mowi mi że mi zaraz da bana bo rzekomo "3 razy mi mowiła że nie gramy z kampami"-okej. Tyle że ja grałem ze scoutem nwm o co chodzi admince mowiąc kampa. Scout to broń którą może kupić każdy jeśli był problem trzeba bylo odpisać że scouty też są zabronione, zrobic to na spokojnie a nie czepiać się że 3 razy mowila. Tyle że ja tego nie słyszałem Smutny Wgl nie rozumiem jak mozna zabraniać gry scoutami? XD Do tego mowi mi że "ona też sobie zaraz kupi awp i (uwaga hit) będzie kampic na respie." Słowo kampienie po stronie ct to jest wgl jakaś anomalia ale okej. Jesli już, to stałem na środku jak każdy zawsze stoi po rozpoczęciu rundy, wcelowany w spawn terrorystów. Mało tego ja tam stałem około 10 sekund i przechodzilem na BS A patrzyłem na długą, galę i wracałem na mida. To jest normalne zachowanie a nie "kampienie". Oburzenie sięgnęło zenitu i nawet nie czekając i nie rozmawiajac normalnie jak człowiek o tych scoutach poszedł tekst "okej to dawajcie my sobie kupujemy AWP i zobaczy jak to jest" XDDDDDDDDD Później to już wgl była komedia kiedy grajac 4 na 4 bodajże 3 terrorystow stalo na respie z AWP "kampiąc". To jest świetny sposob na komunikację z graczami, nwm czy adminka i inne vipy z terro nie mogli znieść tego że ich zabijam czy jak. Mogliscie sobie też scouty kupić a nie koksić z AWP-żałosne, tak samo jak i żałosne jest to że nie potrafisz droga adminko porozmawiać normalnie. Bez urazy, no offense. Pozdrawiam. Dodam jeszcze że skoro to mowiłaś to niesłyszałem. Poza tym wiesz że jest cos takiego jak @@@ dla admina? Wtedy byłoby bez problemu. Nie uzywaj czegos takiego jak "gramy bez kamp"- bo wiesz dla mnie kampa to tylko SCAR.
Ostrzeż

Kala.

Napisałabym coś brzydkiego, ale mi nie wypada, a to jedyne co mi przychodzi do głowy czytając to.
Na serwerze graczy jest 4 vs 4, trzy razi mówiłam nie grajcie kampami, bo to bez sensu, a ten zaczął coś bredzić na czacie i sapiąc.

Wytłumaczyłam ci delikatnie, dlaczego nie chce żebyście grali kampami, każdy zrozumiał Oprócz ciebie. I (uwaga hit) powiedziałam też "a teraz wszyscy weźmiemy AWP i zobaczysz jaka to jest super gra wtedy. Nie plec bzdur i nie przekręcaj moich słów. Gra z awp była tak super, że po dwóch głowach wyszedłeś z serwera. 

I nie kampiliśmy na respie, bo staliśmy tam 20 sekund góra.

Serio, nie chce mi sie tu nawet wysilać, bo to śmieszne, jak ciężko się czasem dostosować do próśb. TAK BARDZO CIĘŻKO SIE DOSTOSOWAĆ, DO TEGO, ŻEBY TA GRA W TAK MAŁYM GRONIE BYŁA LEPSZA.
Ostrzeż

(Zoro(

(05-Lip-2018, 16:16)Kala. napisał(a): Napisałabym coś brzydkiego, ale mi nie wypada, a to jedyne co mi przychodzi do głowy czytając to.
Na serwerze graczy jest 4 vs 4, trzy razi mówiłam nie grajcie kampami, bo to bez sensu, a ten zaczął coś bredzić na czacie i sapiąc.

Wytłumaczyłam ci delikatnie, dlaczego nie chce żebyście grali kampami, każdy zrozumiał Oprócz ciebie. I (uwaga hit) powiedziałam też "a teraz wszyscy weźmiemy AWP i zobaczysz jaka to jest super gra wtedy. Nie plec bzdur i nie przekręcaj moich słów. Gra z awp była tak super, że po dwóch głowach wyszedłeś z serwera. 

Serio, nie chce mi sie tu nawet wysilać, bo to śmieszne, jak ciężko się czasem dostosować do próśb. TAK BARDZO CIĘŻKO SIE DOSTOSOWAĆ, DO TEGO, ŻEBY TA GRA W TAK MAŁYM GRONIE BYŁA LEPSZA.
Tak dostosowałbym się, napisałem dlaczego nie można grać scoutami i czemu uważasz że yto wielkie udogodnienie skoro każdy moze kupić, nastepna runda byłaby normalnie ale nie mogłaś się powstrzymać i musiałaś pokazać jaki to masz power xd. Szkoda że mowiłaś to tak żebym nie uslyszał. Po pierwsze jest cos takiego jak say na czacie do wszystkich, po drugie jest cos takiego jak say na środku ekranu również do wszystkich, po trzecie jest też cos takiego jak prywatna wiadomosć na czacie do gracza, a to że sobie mowiłaś to sorry moze akurat nie mialem słuchawek, albo byłem w innym teamie, rzucało tam graczami bez przerwy. Albo po prostu odbiło od władzy nie wiem

(05-Lip-2018, 16:43)(Zoro( napisał(a):
(05-Lip-2018, 16:16)Kala. napisał(a): Napisałabym coś brzydkiego, ale mi nie wypada, a to jedyne co mi przychodzi do głowy czytając to.

Tak dostosowałbym się, napisałem dlaczego nie można grać scoutami i czemu uważasz że yto wielkie udogodnienie skoro każdy moze kupić, nastepna runda byłaby normalnie ale nie mogłaś się powstrzymać i musiałaś pokazać jaki to masz power xd. Szkoda że mowiłaś to tak żebym nie uslyszał. Po pierwsze jest costakiego jak say na czacie do wszystkich, po drugie jest costakiego jak say na środku ekranu również do wszystkich, po trzecie jest też cos takiego jak prywatna wiadomosć na czacie do gracza, a to że sobie mowiłaś to sorry moze akurat nie mialem słuchawek, albo byłem w innym teamie, rzucało tam graczami bez przerwy. Albo po prostu odbiło od władzy nie wiem

Poza tym jeśli dla Ciebie sapaniem jest napisanie na czacie "scoutami nie można nawet ?" (czy cos w tym stylu bo nie pamiętam dokładnie co napisałem) to współczuję. Naprawdę wsytarczy sie ogarnać a nie prężyc muskuły tylko dlatego że sie ma admina na serwerze. Można było na tyle sposobow mi to przekazać że nie ma grania scoutami (To jest wgl the best decyzja ever XD)
Ostrzeż

Ristore

Protipo dla adminów: bodajże wpisując !msay "gramy bez snajperek" mogło by tej sytuacji nie być. Każdy zauważy bo by wyłączyć wiadomość należy kliknać (znowu bodajże) 0.
Lepiej zapobiegać niż leczyć.

pozdro z fartem oklasków nie trzeba
MAKE SOURCECS GREAT AGAIN
Make Ristore smart again
Ostrzeż

No co ty Tato

Gracie 4vs4 to po jakiego ch**a awp- scouty, rozumiem 8vs9, a nie 4vs4.
Więc seniorita (Kala.) ma racje.
Ostrzeż

(Zoro(

Posłuchaj ja rozumiem AWP bo nie każdy moze kupić AWP, ale Scouty? XDDDD Poza tym jesli jeszcze ktoś nie rozumie- tu nie chodzi o sam zakaz tylko o formę w jakiej ten zakaz został wprowadzony. Nie słyszałem, trzeba było napisać czy coś, a nie kozaczyć z awp, 3 osoby w terro awp na respie kiedy jest 4 vs 4. No ludzie, jak możecie wgl porownywać scouta do AWP czy do autokampy? Ale dobra zaraz albo ktoś moja wypowiedź wykasuje albo coś Duży uśmiech
Ostrzeż

GRYZLI

Oglądałem demko, choć mam ciekawsze rzeczy do robienia, Kala. cie prosiła o coś, jak również innych graczy, jako ty jedyny tego nie zrozumiałeś, z demka wychodzi ze nie było sensu nawet tego tobie tłumaczyć, bo cały czas miałeś jakieś ale, wiec każdy zaczął grac jak mu się podoba, Kala. chciała żeby gra na tyle osób była przyjemna i dynamiczna, nie widzę żadnych powodów, żeby ta skarga była wzięta jakoś na poważnie, skarga odrzucona.

Ristore bardzo miło ze napisałeś tą komendę, na pewno wielu adminów jej nie znało, dzięki niej na pewno każdy wyraźnie zobaczy prośbę administratora.
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]

fizek

Co prawda wątek został już moderowany, ale zacytuję jedna z usuniętych wypowiedzi.

Kala., napisałaś: "[...] wezcie mi tego admina zabierzcie [...]".
Ależ ja uważam, że jesteś bardzo dobrym adminem i podjęcie takich kroków byłoby pozbawione jakiegokolwiek sensu. Poza tym, wszystkie moje uwagi dotyczące podejmowanych przez Ciebie decyzji wyjaśniamy je sobie na bieżąco. Nie ma między nami żadnych braków w komunikacji.

A skargi - cóż. Skargi zawsze były, bo nie dogodzisz wszystkim.

(Zoro(, dziękuję Ci ze ten wątek, bo bardzo sobie cenię komunikację z graczami. Tym bardziej, że widzę, iż postarałeś się z formą wypowiedzi.
Jeśli chodzi o zaistniałą sytuację, może to być po części moja wina, gdyż może niedokładnie przekazywałem gronie adminów jakie mają możliwości komunikacji na serwerze. A z autopsji wiem, że komunikat '@@@' jest mało widoczny przy tej ilości tekstu z innych pluginów, jaka pojawia się podczas rozgrywki.
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości