Masz konto? Rejestracja

Automatyczne wczytywanie komend początkowych

(Zoro(

Wiele osób odpalając csa zanim zacznie grę w pisuje w konsolę kilka komend jak np te na zmniejszenie celownika czy autoryzację vipa. Pokażę wam dzisiaj co zrobić by te komendy wczytywały się automatycznie po uruchomieniu csa, bez konieczności ich ręcznego wpisywania. Wchodzimy do folderu cstrike/cfg i szukamy pliku valve.rc. Otwieramy go za pomocą notatnika, wszystko co znajdziemy w środku ZOSTAWIAMY TAK JAK JEST. Scrollujemy do końca i na końcu dodajemy interesujące nas komendy ODDZIELONE SPACJĄ- ważne. Na przyklad komendę net_graph 1. Po wpisaniu tych naszych komend po prostu zapisujemy zmiany w pliku. Od teraz mozemy od razu zacząć rozgrywkę bez wpisywania komend. Oczywiście najlepiej zrobić sobie kopie pliku valve.rc na wszelki wypadek.

To jest mój plik valve, gdzie dodałem komendę na celownik, pokazywanie pingu i autoryzację (hasło zamazane) na inną serwerownię. Testowane na Win7, lecz myślę, że pójdzie na wszystkim. Stary sposób jednak wciąż nieznany wśrod nowych graczy.

[Obrazek: e965f2e406dda6d7.png]
Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

Jeśli chodzi o wpisywanie hasła VIP:
http://sourcecs.pl/showthread.php?tid=2978

postaram się utworzyć jakiś dział, gdzie będzie można wrzucać różne ciekawe rzeczy odnośnie CSS takie jak celowniki, komendy itp.
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz Ostrzeż

Ristore

Przecież mamy strefa CSS: poradniki.

Po co nowy dział? Duży uśmiech
RIP ANTYCHEAT 2017-2018

Odpowiedz Ostrzeż

GRYZLI

(26-Lip-2018, 00:57)Ristore napisał(a): Przecież mamy strefa CSS: poradniki.

Po co nowy dział? Duży uśmiech

Ehh, muszę się wkoncu wyspać, mój błąd hehe
[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]
Odpowiedz Ostrzeż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości