Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
druga szansa

Kocur

Druga strona medalu jest też taka, jak widze co ludzie piszą tutaj, że administracja daje szanse każdemu po kilka tam szans to szansa powinna też być dla Okrutnickiego, ale to pokazuje że macie tutaj syf i tyle. Nie dziwie się, że admini serwera odchodzą po takich akcjach. Zostają tylko lizusy.. Język
Ostrzeż

Kala.

(09-Sie-2018, 19:00)Kocur napisał(a): Druga strona medalu jest też taka, jak widze co ludzie piszą tutaj, że administracja daje szanse każdemu po kilka tam szans to szansa powinna też być dla Okrutnickiego, ale to pokazuje że macie tutaj syf i tyle. Nie dziwie się, że admini serwera odchodzą po takich akcjach. Zostają tylko lizusy.. Język

Boże. Widzisz i nie grzmisz. Minicon odchodził już od miesiąca. Ten wątek pod żadnym pozorem nie jest powodem, a że sobie tak napisał, to naiwniaki to połknąły i teraz płaczą. 

Btw, sama jestem ciekawa tych osób. Tych drugich szans, które nadal tu egzystują, może ktoś ich wymieni? Czy nadal będziecie mącić?
Ostrzeż

Zenek z Akcentu

Co do osob, ktore dostaly druga szanse i graja nadal, to znam tylko jedna tutaj. Reszta gra incognito uzywajac zmieniarek steamowych... Tez darze dziadka sympatia, ale tak jak inni pisali, jestem rowniez przeciwny dawaniu drugich szans, bo to powoduje balagan. Kazdy przeciez mial swiadomosc, ze jak sie odpali, to moze wpasc i zna konsekwencje tego uczynku.

Zacytuje cytat z sygnatury  Popuś

''Ram, pam, pam, grasz uczciwie albo ban'' Duży uśmiech
Ostrzeż

Lemo36

Pomysł Ristore jest bardzo ciekawy : ) Warto dodać możliwość wykupienia sobie UB, ale ustawić taką kwotę, żeby odechciało się komuś używać tych wspomagaczy raz na zawsze. Np te 200zł : ) Taka kasa piechotą nie chodzi prawda? 

Wątpię, żeby ktoś za taką cenę wykupił UB, a jeśli znajdzie się wyjątek i wykupi sobie prawo do UB, to więcej się nie odpali, ponieważ jak zostanie przylapany następnym razem nie będzie mial juz mozliwosci kupienia kolejnej szansy.

A za takie pieniadze serwerownia moglaby sie bardziej rozwinac. Powstalby moze kolejny serwer lub cokolwiek innego.

Gdy jeszcze gralem w 1.6 pamietam ze byla taka opcja na jakiejs sieci i ilosc cheaterow na serwerach z dnia na dzien spadała : )
Ostrzeż

Kocur

(09-Sie-2018, 19:17)Kala. napisał(a):
(09-Sie-2018, 19:00)Kocur napisał(a): Druga strona medalu jest też taka, jak widze co ludzie piszą tutaj, że administracja daje szanse każdemu po kilka tam szans to szansa powinna też być dla Okrutnickiego, ale to pokazuje że macie tutaj syf i tyle. Nie dziwie się, że admini serwera odchodzą po takich akcjach. Zostają tylko lizusy.. Język

Boże. Widzisz i nie grzmisz. Minicon odchodził już od miesiąca. Ten wątek pod żadnym pozorem nie jest powodem, a że sobie tak napisał, to naiwniaki to połknąły i teraz płaczą. 

Btw, sama jestem ciekawa tych osób. Tych drugich szans, które nadal tu egzystują, może ktoś ich wymieni? Czy nadal będziecie mącić?

No to jak nie chcecie mieć fermentu na forum, to niech administracja da oficjalne informacje na ten temat, a nie piszą że nie ma szansy, albo że by dali szanse. Nie wiem na co tutaj czekacie. Duży uśmiech
Ostrzeż

Kala.

Nie mamy fermentu na forum. Ferment był w wątku, zresztą, jak zawsze w tego typu tematach. 
Każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo je przedstawić, a, że niekiedy drugiej osobie czyjeś zdanie się nie podoba- takie burze to już tracycja. 

Więc tak;
Zdania są podzielone bardziej, niż przypuszczałam. Niektóre, wywołały wręcz skrajnie depresyjne posty. Ale zanim dam oficjalne stanowisko, chce wam kilka rzeczy wytłumaczyć.

Po pierwsze:
Takie "coś" jak druga szansa, były od zawsze i nie tylko tutaj. Było to załatwiane publicznie lub po cichu, w zależności od tego, kto jakie miał znajomości i kto z kim się kolegował.
Częstotliwość tego spadała, wraz ze zmieniającą się powoli administracją. Jak? No ostatnia druga szansa, jaka była tu dana, miała miejsce rok temu. Więc, co wy gadacie? Jakie inne szanse? Z pewnością, nie podczas obecnych rządów.
Różnica moi kochani, polega na tym, że "kiedyś" a "dziś", to odległy od siebie czas i kompletnie inne myślenie. Nie mylcie tego.

Po drugie: wystarczyło napisać "na tak" lub "na nie" z danym argumentem. Ale nie, lepiej rzucić się z pazurami na "drugom szanse", bo większość tu wypowiadających się, od razu na taką postawiła. Co wy możecie wiedzieć o tym, co ja, Fizek, Gryzli, czy inny H@, chce postanowić? A no właśnie, NIC. Zarzucacie nam coś, na podstawie czegoś, co było dawno temu, a nie widzicie, że jednak jest inaczej. 
To strasznie irytujące. 

Po trzecie:
Co to za pomysł z tym płaceniem za ub? Większej głupoty dawno tu nie widziałam. Nie da się odkupić ponownego zaufania i wiarygodności. 
Wam łatwo mówić, że można na niego później patrzeć itp. Nic poza tym, bo to nie wy późnej, będziecie się głowic i zastanawiać, czy to się nie powtórzy. Ta niepewność będzie już zawsze. 
Poza tym, wiedząc, że cena za ub jest tak niska, tym bardziej na serwerach było by więcej odpałów, bo wystarczy mieć tą pewność, że mają szansę tu wrócić mimo otrzymanego perma, jest wystarczająca. 

Odwołanie odrzucone. Tak postanowiliśmy na podstawie własnych przemyśleń, bo posty z tego wątku nie wniosły nic, czego byśmy się nie spodziewali. 

Zamykam.
Ostrzeż
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości