0. ADMINISTRATOR MA PRZEWAŻNIE RACJĘ!
1. Na serwerze ZABRONIONE jest: 

– oszukiwanie (cheaty, skrypty, ukrywanie pingu, podpowiadanie)

– utrudnianie gry, m.in.: rzucanie flashy swoim, blokowanie graczy smoke'ami, bugowanie bomby, utrudnianie rozbrajania jej (poprzez rzucanie w kogoś granatami, przerywając danemu graczowi rozbrajanie) podkładanie bomby miejscach niedozwolonych, gdzie rozbronienie jest uniemożliwione, zagłuszanie mikrofonem

– skoki BH

– niewykonywanie celów mapy;
Wyjątkiem stanowią sytuacje:
1. Gracz/gracze mają mało hp
2. Przeciwników jest znacznie więcej.
3. Zostało mało czasu, a bomba jest np. na drugim końcu mapy
4. Inne podobne sytuacje "beznadziejne"
Pamiętajcie, że nie da się wygrać każdej rundy.

– obrażanie innych graczy, krytykowanie ich gry, wszelakie wyzwiska i wyrażanie złości, która odbiega od tych dozwolonych
(To tylko gra!)
– puszczanie muzyki, krzyki przez mikrofon oraz nadużywanie go w celach nie związanych z grą, tudzież rozmów prywatnych i każdych innych, które mogą przeszkadzać innym graczom (od tego mamy komunikatory głosowe)

– spamowanie czatu oraz wpisywanie wielu komend co chwilę

– obrażanie, wyzywanie admina, dyskutowanie, sprzeczanie się z nim lub jego decyzjami.
(Każde takie zachowanie, będzie uważane za podważanie jego autorytetu, co oczywiście będzie karalne (z wyjątkiem, gdy odbiega ono od regulaminu))

– podszywanie się pod admina, np. posiadanie nicku admina

– nudzenie admina – np. o zmianę mapy, unmute lub unbana;
(każdy, kto posiada takową karę(mute/gag) może się zwrócić jedynie do admina, który mu ją nadał, bez żadnego wyjątku, w postaci wątku na forum lub prywatnej wiadomości, w zależności od przewinienia)

– pytania o przyjęcie do klanu lub na admina

– posiadanie obraźliwego nicku lub jego brak

– wykorzystywanie bugów mapy, poruszania się po teksturach

– wpisywanie voteban bez powodu oraz namawianie innych graczy do tego

– reklamowanie innych serwerów lub stron www

– wszelkie próby handlowania itemami, propozycje wymian itp.
(każdą próbę dokonywania czegoś, co nie jest związane z grą skutkuje wyrzuceniem z serwera)

– posiadanie nieodpowiedniego spray'a (promującego nienawiść, treści pornograficzne albo powszechnie uważane za obraźliwe, bądź też niezgodne z netykietą)

– Pisanie o cheatach na zwykły czat, gdy admin jest na serwerze.


– Z dniem 06.01.2019r. wprowadzona została możliwość zmiany tagu dla vipów, który mieści się w nawiasie kwadratowym "[tag]". Tag nie może zawierać: treści rasistowskich, szowinistycznych, obraźliwych ani związanych z podszywaniem się pod administratora na serwerze DD2 (występek ten będzie surowo karany). Treść tagu powinna mieścić się w granicy kultury.2. Na serwerze DOZWOLONE jest:

– kampienie (w granicach rozsądku) około 30 sekund w jednym miejscu (chodzi o poszczególne obiekty na danej mapie);
[Jeżeli ktoś kampi runda w rundę na respie TT z awp albo CT, który siedzi z auto–kampą w piachu na długiej – to będzie podlegało pod niewykonywanie celów.]

Co innego gdy TT kampi, bo CT znajduje się w anarchii/raszuje gale/jest w górnym trupie ~15 sekund po starcie rundy – w przypadku takiego raszu, kampienie na respie może być przedłużone, chcąc zabić raszujących i swobodnie próbować przedostać się na bs.

Każde inne kampienie i pozostanie na respie dłużej niż minutę, będzie podlegało pod cele.
(wyjątkiem jest, gdy bomba zostanie podłożona w tym czasie, lub gdy konieczne jest przebieganie przez resp)

– przeklinanie, w postaci pojedynczych słów, wyrażające zdenerwowanie JEDYNIE SWOJĄ GRĄ (nie innych graczy), oczywiście w granicach rozsądku.

– przebywanie na spekcie, w przypadku chwilowego opuszczenia gry, z zamiarem powrotu lub obserwacji innego gracza, podejrzewanego o oszukiwanie. (Uwaga! Każdy afk, po upływie 30 minut, będzie wyrzucany z serwera)

– złożenie skargi na gracza lub administratora (w przypadku gdy jest ona uzasadniona, gdyż każde inne będą ignorowane).3. Używanie mikrofonu, jest dozwolone dla graczy, którzy ukończyli 16 lat, jednakże każde inne, które są uszkodzone, wadliwe lub wydają dźwięki niesprzyjające dla ucha, w postaci np. trzeszczenia, szumienia – będą na serwerze wyciszane.4. Demka są publicznie dostępne. Zbanowany gracz ma 48 godzin na odwołanie się od nałożonego bana, następnie admin, który takowego dokonał, ma również 48 godzin, na zapoznanie się z demkiem, ewentualne rozpisanie go i przedstawienie swojej decyzji związanej z nim.
Po upływie tego czasu, nie można się od niego odwołać, chyba że zarząd zadecyduje inaczej.

5. AWP, SCOUT (SSG 08), SCAR-20, G3SG1 - Używamy gdy na serwerze jest minimum 12 graczy!!! •WCHODZĄC NA SERWER ZAPOZNAJ SIE Z REGULAMINEM!

•PO WEJŚCIU DO GRY, AUTOMATYCZNIE GO AKCEPTUJESZ.

•KAŻDE JEGO ŁAMANIE BĘDZIE SKUTKOWAŁO KARĄ!

•JEŻELI CI NIE ODPOWIADA, ROZŁĄCZ SIĘ.

[Obrazek: tenor.gif][Obrazek: tenor.gif]