Nowy styl

To i to i to

Jasne, że Halo. Zakręciłem się ostro, przepraszam.

Najzabawniejsze, że zleciłem już Sliwie błędnie i on to wykonał. Poprawię jak będę w domu (chyba, że Sliwa mnie uprzedzi).

sl!wa, zerknij na mapcycle dd2 i jeśli nie zauważysz moich poprawek - usuń z mapcycle Halo i przywróć wn-fiz.

Postaram się dzisiaj jednak wątpię że Cię uprzedzę.

Odświeżam prośbę wgrania pluginu, który zaproponowałem. Minęły prawie 3 tygodnie, dalej nic nie ma Smutny
[Obrazek: bMtmPtp.png]

Pluginu nie będzie. Nie chcę obciążać serwera.

Mam dla Ciebie inne rozwiązanie. Napisałem Ci skrypt:

alias micoff "voice_enable 0;wait;bind F1 micon;echo voice-chat disabled"
alias micon "voice_enable 1;wait;bind F1 micoff;echo voice-chat enabled"
bind F1 micoff

Oczywiście zamiast F1 możesz zbindować dowolny klawisz. Mam nadzieje, że voice_enable to dobra komenda, bo ciężko testowało się to na botach.
Wrzucasz to na sam koniec configu. Sam też sobie go wgrałem, więc przetestuję properly gdy na serwer wejdzie ktoś, kto jest w stanie dać głos.
Proponuję bindować nieprzypisane klawisze, bo skrypt na końcu pliku nadpisze poprzedniego binda

PS Przepraszam za ten delay, ale sam wiesz jak żyd kiepsko płaci.

Lipne rozwiązanie. Mogę ustawić na 0, ale jak potem ustawię na 1, to muszę od nowa się połączyć z serwerem, abym mógł gadać i innych słyszeć.

(30-Wrz-2018, 13:30)rude wredne napisał(a): Lipne rozwiązanie. Mogę ustawić na 0, ale jak potem ustawię na 1, to muszę od nowa się połączyć z serwerem, abym mógł gadać i innych słyszeć.

To jest chyba bind, że włączasz i wyłączasz klawiszem. Tylko nie wiem, czy działa poprawnie.

(30-Wrz-2018, 13:30)rude wredne napisał(a): Lipne rozwiązanie. Mogę ustawić na 0, ale jak potem ustawię na 1, to muszę od nowa się połączyć z serwerem, abym mógł gadać i innych słyszeć.

No tak, niestety też zauważyłem, że reconnect dopiero pomaga. Jak dla mnie to połowa sukcesu.

Cóż, jak się nie ma co się lubi… (to się kradnie co popadnie).

(30-Wrz-2018, 13:43)okrutnicki napisał(a):

To jest chyba bind, że włączasz i wyłączasz klawiszem. Tylko nie wiem, czy działa poprawnie.

Naprawdę?!?!!? TO JEST BIND? Jak się domyśliłeś? Dajcie mu technika.

(30-Wrz-2018, 14:12)fizek napisał(a):

No tak, niestety też zauważyłem, że reconnect dopiero pomaga. Jak dla mnie to połowa sukcesu.

Cóż, jak się nie ma co się lubi… (to się kradnie co popadnie).

No, to mi pomogłeś. Wyciszać wszystko w jednej rundzie, a w drugiej retry, abym mógł znów gadać. W sumie masz rację, jest to połowa sukcesu. Szkoda, że do dupy to rozwiązanie.

Temat do zamknięcia. Może wrzucicie ten plugin, gdy serwery będą na innej serwerowni (hahaha)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości